«Стрiла» виграла ІІ турнір Кубок ФК Зельонка» серед дитячих дворових команд

8w5a266815596345300

Минулими вихідними, 1-2 червня, в Житомирі відбувся ІІ турнір Кубок ФК «Зельонка» серед дворових команд 2004-06 років народження. Змагання є унікальними для нашого міста, адже його засновником і головним організатором є самі діти. Зокрема – 14 річний президент аматорського ФК «Зельонка» Богдан Вигівський.

Вже другий рік поспіль турнір проводиться спільно із нашим сайтом Спортивний Житомир.

Цього разу в турнірі взяли участь в два рази більше учасників, ніж попереднього року – 10 команд. Тому змагання тривали два дні. Спочатку команди зіграли одне коло в двох групах. Дві кращі команди з групи виходили у півфінал.

В підсумку, у вирішальному протистоянні, минулорічний переможець турніру – команда «Блискавка» – поступилася «Стрілі» з рахунком 3:1. В підсумку саме «Стріла» виграла турнір, «Блискавка» стала другою. Причому майбутні чемпіони догравали останні сеунди фіналу втрьох після двох червоних карток.

Господарі турніру – ФК «Зельонка» у мачі за 3 місце в серії пенальті зуміли вибороти бронзу, як і минулого року.

Стріла – Блискавка – 3:1

Попри аматорський і дворовий статус турніру, усі ігри пройшли на високому рівні завдяки професійному арбітражу, яке забезпечила Житомирська обласна федерація футболу. Також федерація забезпечила усіх учасників змагань водою. А СДЮСШОР з футболу «Полісся» надало на змагання м’ячі та манішки.

Всі призери змагань отримали медалі від житомирської майстерні A-trophy, а переможці – ще й унікальні емльовані значки ФК «Полісся» від кав’ярні «Місцева Кава».