У Києві відбулася робоча зустріч «Фан-проекти. Перспективи розвитку в Україні»

рб

З 4 по 7 серпня у Києві відбулася робоча зустріч «Фан-проекти. Перспективи розвитку в Україні», яку провела громадська організація «Футбольна демократія» спільно з німецькою організацією Fankurve Ost.

Під час робочої зустрічі представники футбольних клубів України, Професійної футбольної ліги, регіональних федерацій футболу – Житомирська обласна й Рівненська обласна, фан-клубу «Динамо» (Київ), спортивні журналісти й активні вболівальники обговорили низку важливих питань щодо проблем розвитку роботи з вболівальниками України.

В перший день Working Meeting учасники відвідали стадіон ФК «Оболонь-Бровар», де прослухали виступ директора команди про роботу з вболівальниками, презентації Алі Сінецької про основні аспекти, які відрізняють німецьку футбольну культуру від східноєвропейської й маркетинг-директора ПФЛ Світлани Рибакової щодо співробітництва ліги та клубів, спонсорства, а також дізналися мету й завдання «Футбольної демократії».

Про роботу з фанами наступного дня, 6 серпня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського ділилися виконавчий директор фан-клубу «Динамо» (Київ) Катерина Солярик, офіцер безпеки столичного гранду Анатолій Беньковський і колишній співробітник поліції Денис Мовчан.

На завершення заходу Юрій Конкевич ознайомив учасників робочої зустрічі з фан-проектом «Волинь» та підняв питання щодо поведінки вболівальників по відношенню до арбітрів і використання на футбольних матчах піротехніки, забороненої символіки.

Додатково:

ГО «Футбольна демократія» – українська громадська організація, яка прагне допомогти всім учасникам футбольного життя обмінюватися інформацією, досвідом життя європейського та світового футболу. Головна мета роботи – допомогти фанатам і футбольним організаціям знайти спільну мову й ідеї розвитку фанатського життя.

Проект «Fankurve Ost – Football Fanculture in Open Society» впродовж 5 років організовує семінари й робочі зустрічі для просування, вдосконалення існуючої футбольної культури як інструмента активного громадського життя у відкритому суспільстві.