У Житомирі відбувся семінар, присвячений розвитку футбольної культури

5. семінар

З 10 по 11 вересня у Житомирі відбулася робоча зустріч «Фан-проекти. Перспективи розвитку в Україні», присвячена темі соціальної відповідальності у футболі. Захід проводили представники Житомирської обласної федерації футболу спільно з німецькою організацією Fankurve Ost.

Участь у семінарі взяли представники Берлінської федерації футболу, спортивні діячі, журналісти з України й Білорусі.

Голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, перший заступник голови федерації Віктор Радушинський, заступник голови федерації Володимир Дорошенко та виконавчий директор федерації Руслан Маєвський у перший день робочої зустрічі розповіли присутніми про діяльність федерації, роботу з командами та вболівальниками на Житомирщині, реорганізацію футболу.

«Федерація хоче просунути, розвинути тренерську освіту та жіночий футбол в області. Роками молодіжним футболом нехтували, тому ми хочемо докласти максимум зусиль для розвитку й юнацького футболу», –  зазначив виконавчий директор федерації Руслан Маєвський. Також під час круглого столу учасники заходу обговорили, порівняли футбольну та фанатську культури в Україні й Німеччині.

А 11 вересня всі бажаючі відвідали «Спартак Арену». Після екскурсії на стадіоні та інтерв’ю місцевим ЗМІ семінар продовжився подальшими лекціями представників Берлінської федерації футболу й співзасновника фан-проекту «Волинь» Юрія Конкевича.