«Полісся» – «Мал», «Арсенал-ДЛГ» – «Звягель» та інші: анонс заключного туру Чемпіонату області

суперкубок088

12 жовтня на футбольних полях Житомирської області відбудуться матчі заключного 16-го туру РОС-Чемпіонату Житомирської області з футболу сезону 2019 року, а також перенесені поєдинки РОС-Першості.

Центральним матчем туру, що вирішуватиме долю чемпіонства або «Золотого матчу» стане гра між «Поліссям» (Ставки) та «Малом» (Коростень), який посідає першу сходинку турнірної таблиці (35 очок), обійшовши «Звягель» (Новоград-Волинський) на один заліковий (34 очки).

Якщо «Мал» поступиться «Поліссю», а «Звягель» проведе поєдинок внічию з цьогорічним дебютантом чемпіонату овруцьким «Арсеналом-ДЛГ», то на нас із вами очікуватиме «Золотий матч». Відзначимо, що «Полісся», не зважаючи на результат 16-го туру змагань, вже закріпили за собою третю сходинку в турнірці, обійшовши найближчого переслідувача на 5 пунктів. Про мотивацію кожної з вище згаданих команд можна й не говорити.

Результати ж інших заключних поєдинків туру не вплинуть на турнірне становище команд, які посідають 4-ту й нижчі позиції: «Полісся» (Городниця) – четверті, далі йдуть ФК «Бердичів», «Агролайф», «Арсенал-ДЛГ» та «Будівельник». Навіть якщо бердичівляни програють, а його найближчий переслідувач здобуде перемогу, то через погану різницю забитих/пропущених колектив із Попільнянщини не зможе потрапити до п’ятірки кращих.

На звання кращого бомбардира чемпіонату області претендує Роман Гусак зі «Звягеля». Гусак має всі шанси другий рік поспіль стати найзабивнішим гравцем сезону, відзначившись 16-ма голами в 13 матчах.

А команди РОС-Першості області ще гратимуть перенесені поєдинки й два тури, у яких «Зоря» (Врублівка) та «Звягель-2» (Новоград-Волинський) будуть з’ясовувати «стосунки» за перше місце.

Пропонуємо вашій увазі розклад матчів:

РОС-Чемпіонат Житомирської області з футболу. 16 тур

Турнірна таблиця

«Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»

12 жовтня 2019 р. Гранітне. Стадіон «Будівельник» –  14:00.

Арбітр – О. Чирчик.

«Полісся» (Ставки) – «Мал» (Коростень)

12 жовтня 2019 р. Ставки. «Ставки-Арена» – 14:00.

Арбітр – Т. Панасюк.

«Полісся» (Городниця) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

12 жовтня 2019 р. Городниця. Стадіон «Колос» –  14:00.

Арбітр – А. Загоруйко.

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

12 жовтня 2019 р. Овруч. Стадіон «Центральний» – 14:00.

Арбітр – І. Іванцов.

РОС-Першість Житомирської області з футболу. Перенесені матчі. 11 та 13 тури

Турнірна таблиця

«Полісся» (Олевськ) – ФК «Радовель»

12 жовтня 2019 р. Олевськ. Стадіон «Колос» – 14:00.

Арбітр – П. Дубровець.

«Зоря» (Врублівка) – ФК Хорошів»

12 жовтня 2019 р. Врублівка. Стадіон «Колос» – 12:00.

Арбітр – В. Берестов.