Пропонуємо вашій увазі результати матчів ДЮФЛ Житомирської області з футболу сезону 2019/2020 рр у вікових категоріях U-10, U-12, U-14 та U-16.
Нагадаємо, що календарі, результати та турнірні таблиці можна переглядати у розділі ДЮФЛ на нашому сайті, який постійно оновлюється.
ДЮФЛ Житомирщини з футболу. Вища Ліга. U-16 та U-14
1 тур
18.09.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 0:3
U-14 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 0:3
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 0:1
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 1:1
U-16 ДЮСШ Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:1
U-14 ДЮСШ Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:5
U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч– 3:2
U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 1:1
2 тур
26.09.2019
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка– 3:2
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 2:0
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:5
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:3
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 6:0
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 1:1
U-16 ДЮСШ Бердичів – «Мал» (Коростень)– 4:1
U-14 ДЮСШ Бердичів – «Мал» (Коростень) – 0:4
3 тур
02.10.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:5
U-14 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:2
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 5:2
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 2:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 4:6
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів – 4:0
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів – 3:0
4 тур
10.10.2019
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – перенесено на 22.10.2019
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – перенесено на 22.10.2019
U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 8:1
U-14 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 1:0
U-16 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 1:0
U-14 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 0:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 3:2
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:3
5 тур
16.10.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:2
U-14 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 0:2
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Бердичів – 1:2
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Бердичів – 2:0
U-16 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 6:0
U-14 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 2:0
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – 4:0
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – 0:2
ДЮФЛ Житомирщини з футболу. Перша ліга. U-16 та U-14
1 тур
25.09.2019
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль – 1:0
U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль – 3:0
U-16 ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина) – 1:3
U-14 ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина) – 3:0
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Малин – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Ємільчине – ДЮСШ Коростень – 2:9
U-14 ДЮСШ Лугини – Городницька ЗОШ – 0:3
U-14 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-2 Бердичів – 3:0
U-16 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичівський р-н – 4:2
U-16 ДЮСШ Довбиш – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:2
U-16 ФШ Брусилів – ДЮСШ Попільня – 0:10
U-16 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Коростишів – матч перенесено на 12.11
2 тур
01.10.2019
U-16 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Коростень – 1:5
U-14 Городницька ЗОШ – ДЮСШ Олевськ – 9:0
U-16 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Ємільчине – 9:0
U-16 «Темп» (Селянщина) – РДЮСШ Народичі – матч не відбувся
03.10.2019
U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів – 0:0
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів – 3:1
U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – Любар – 2:5
U-16 ДЮСШ Попільня – ФК «Миропіль» – 2:0
U-16 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ФШ Брусилів – 6:1
U-16 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Довбиш – 2:3
U-14 ДЮСШ Романів – ДЮСШ-АІК Чуднів – 2:3
3 тур, 08.10.2019
U-16 ДЮСШ Довбиш – ДЮСШ Бердичівський р-н – 4:0
U-16 ФШ Брусилів – ДЮСШ Ружин – 3:5
U-16 ФК «Миропіль» – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:7
U-14 ДЮСШ Романів – ДЮСШ-2 Бердичів – 4:0
U-14 Любар – ДЮСШ-АІК Чуднів – 2:3
09.10.2019
U-14 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 3:0
U-16 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 1:1
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Іршанськ – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Ємільчине – «Темп» (Селянщина) – 2:3
U-16 ДЮСШ Коростень – ДЮСШ Малин – 3:0
U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Олевськ – 1:3
4 тур, 15.10.2019
U-14 ДЮСШ Радомишль – Городницька ЗОШ – 1:7
U-14 «Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Лугини – 2:4
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Ємільчине – 6:1
U-16 ДЮСШ Хорошів – РДЮСШ Народичі – матч не відбувся
17.10.2019
U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ-АІК Чуднів – 1:1
U-16 ДЮСШ Попільня – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 2:1
U-14 Любар – ДЮСШ Романів – 0:5
U-14 ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль» – 1:1
U-16 ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль» – 3:3
U-16 ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів – 19.10
Чемпіонат Житомирщини з футболу. U-12 та U-10
1 тур
27.09.2019
U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 8:1
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 5:2
U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:0
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:1
Ю-12 ДЮСШ Хорошів– «Мал-2» (Коростень) – 1:3
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:2
U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:4
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 8:1
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 6:0
U-12 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 2:0
U-10 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 0:4
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:4
U-12 ДЮСШ Радомишль – ФШ Брусилів – 5:1
U-12 ДЮСШ-АІК (Чуднів) – «Аслан» (Бердичів) – 3:1
2 тур
30.09.2019
U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 2:7
U-12 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів – 5:10
U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0
U-12 «Фортуна» (Андрушівка) – ФК «Миропіль» – 5:0
U-12 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 1:5
U-10 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 2:2
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 0:6
U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 2:5
U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Коростишів – 8:3
U-12 ФШ Брусилів – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 2:11
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Радомишль – 1:0
3 тур, 07.10.2019
U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:3
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:9
U-12 ДЮСШ Хорошів – «Мал» (Коростень) – 1:11
U-10 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Лугини – 3:2
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 5:0
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 6:1
U-10 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 1:4
U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 4:0
U-12 ФК «Миропіль» – ДЮСШ-2 Бердичів – 1:2
U-12 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:3
U-12 ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Попільня – 2:1
U-12 ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів – 7:2
4 тур, 11.10.2019
U-10 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 12:0
U-12 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 1:1
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 3:1
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Хорошів – 1:2
U-10 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 3:0
U-12 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:1
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК «Миропіль» – 1:0
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 11:0
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 3:1
U-12 ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – «Аслан» (Бердичів) – 9:0
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Коростишів – 6:0
U-12 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:6