Новини з районів: у Новограді-Волинському відбувся «Золотий матч»

новоград

За підтримки кілька сотень вболівальників,02 листопада, на стадіоні  «Авангард» м. Новоград – Волинський відбувся перший в історії чемпіонату та першості «Золотий матч» між командами ФК  «Авангард» (с. Горбаша) та ФК «Моноліт»(Нал.Станція).

Оскільки за підсумками чемпіонату команди ФК «Авангард» (с. Горбаша) – ФК «Моноліт» (Нал.Станція) набрали однакову, найбільшу, кількість очок чемпіон Прем’єр-ліги визначався в очному матчі між цими командами.

Матч розпочався без розвідки, команди обмінялися чисельними атаками то в одну, то в іншу сторону. ФК «Авангард» був близьким до того, щоб відкрити рахунок у матчі, але голкіпер ФК «Моноліт» піймав кураж та тримав ворота на замку. Наприкінці першого тайму ФК «Моноліт» відкрив рахунок у матчі – 0:1. Після забитого голу гравці з Наливної відчули перевагу над суперником та відразу подвоїли рахунок – 0:2. ФК «Авангард» не зміг оговтатися після пропущеного м’яча. Перший тайм закінчився із рахунком 0:2.

В перерві матчу голова Новоград-Волинської районної Федерації футболу – Гордійчук Василь Васильович разом з депутатом Новоград-Волинської районної ради – Гнітецьким Юрієм Миколайовичем провили церемонію нагородження призерів Першої ліги серед команд відкритої першості з футболу сезону 2019 року.

Бронзові медалі, кубок бронзового призера та диплом ІІІ ступеня отримав капітан ФК «Маяк» – Микола Березін. Срібні медалі, кубок віце-чемпіона та диплом ІІ ступеня отримав президент ФК «Граніт» – Сергій Чижевський. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав президент ФК «Скала» – Андрій Бульбенко.

На початку та впродовж другого тайму другого тайму ФК «Авангард» намагався скоротити відставання у рахунку, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт ФК «Моноліт», але «футбольний Бог» у цьому матчі був на стороні команди із Наливної Станції. Матч закінчився з рахунком 0:2. На жаль, ФК «Авангард» не зміг, повторити тогорічний успіх. Чемпіоном Прем’єр-ліги сезону 2019 року став ФК «Моноліт» (Нал.Станція). Відразу після закінчення матчу було продовжено церемонію нагородження.

Гордійчук Василь Васильович та Гнітецький Юрій Миколайович привітали та нагородили призерів і вручили кубок чемпіонам – ФК «Моноліт» (Нал.Станція). Срібні медалі, кубок віцечемпіона та диплом ІІ ступеня отримав капітан ФК «Авангард» – Антон Шевченко. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав капітан ФК «Моноліт» – Євген Радченко.

Джерело: Новоград-Волинський районна федерація футболу