«Зоря» та «Купол-95» відкрили зимовий Кубок Житомира. Фото

20200223150212_IMG_4006

На «Спартак Арені» 23 лютого розпочався Відкритий зимовий Кубок міста Житомира з футболу 2020 року.

У рамках 1-го туру стосунки на футбольному полі з’ясовували переможець Першості Житомирщини-2019 – «Зоря» (Врублівка) та команда нашої 95-ки – «Купол-95» (Житомир).

Лише на останніх хвилинах першого тайму гравцям Врублівки вдалося розмочити рахунок у грі. Наступі ж м’ячі були забиті зі «стандартів» – пенальті «Зорі», штрафний «Купола-95» та ще один 11-метровий підопічних Віктора Чорного. У підсумку – 3:1 на користь «Зорі».

Відкритий зимовий Кубок міста Житомира-2020

1 тур. 23 лютого, неділя

«Зоря» (Врублівка) – «Купол-95» (Житомир) – 3:1

23 лютого 2020 р. Житомир. «Спартак Арена» – 50 глядачів.

Голи: Р. Загурський, М. Ковтун (дубль) – І. Слободянюк.

25 лютого, вівторок

18:30 СДЮСШОР «Полісся» U-17  – «Дангард»

Повний календар турніру очікуйте згодом на нашому сайті.

Нагадаємо, участь у змаганнях беруть 11 команд, які розподілено на дві групи. До групи «А» за сліпим жеребом потрапили: «Мал» (Коростень), «Зоря» (Врублівка), ДЮФК «Жерм» (Черняхів), «Технічний ліцей» (Сали), «Купол-95» (Житомир), СК «Овруч».

У групі «Б» гратимуть: «Звягель» (Новоград-Волинський), «Арсенал-ДЛГ» (Овруч), «Дангард» (Житомир), СДЮСШОР «Полісся» U-17 (Житомир), «Автомобіліст-Актив» (Житомир).