Представниця Житомирщини у заявці на матчі кваліфікації Євро-2020

зінченко-жін-збірна

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко оприлюднила список, до якого ввійшли 22 футболістки, які будуть готуватися до матчів відбору Євро-2022 проти Чорногорії (18 вересня на виїзді) та Греції (22 вересня вдома). Збір команди розпочнеться в Києві 14 вересня.

Відзначимо, що у складі на відбір до Євро-2020 присутня й представниця Житомирщини – бердичівлянка Дарина Бондарчук.

Склад жіночої збірної України

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (обидві — «Житлобуд-2» Харків).

Захисники: Натія Панцулая (ALG Spor, Туреччина), Дар’я Кравець («Реймс», Франція), Ольга Басанська («Житлобуд-1» Харків), Ірина Подольська, Катерина Корсун, Анастасія Філенко (усі — «Житлобуд-2» Харків), Любов Шматко («Мінськ», Білорусь).

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Дар’я Апанащенко, Анна Петрик (усі — «Житлобуд-1» Харків), Таміла Хімич («Мінськ», Білорусь), Ія Андрущак, Яна Малахова, Яна Калініна, Вероніка Андрухів (усі — «Житлобуд-2» Харків).

Нападники: Надія Куніна, Ольга Бойченко (обидві — «Житлобуд-1» Харків), Ніколь Козлова («Вірджінія Тех», США), Роксолана Кравчук («Житлобуд-2» Харків).

Турнірна таблиця групи I

 І  В  Н  П  М  О
 1  Ірландія  5  4  1  0  10—3  13
 2  Німеччина  4  4  0  0  31—0  12
 3  Греція  4  1  1  2  5—7  4
 4  Україна  3  0  0  3  2—19  0
 5  Чорногорія  4  0  0  4  0—19  0

Матчі, що залишилися у кваліфікації Євро-2022 у групі I

18.09.2020         Чорногорія — Україна

19.09.2020         Німеччина — Ірландія

22.09.2020         Україна — Греція

22.09.2020         Чорногорія — Німеччина

22.10.2020         Греція — Чорногорія

23.10.2020         Україна — Ірландія

27.10.2020         Греція — Україна

28.11.2020         Німеччина — Греція

01.12.2020         Україна — Чорногорія

01.12.2020         Ірландія — Німеччина

Із 47-ми команд, що беруть участь у кваліфікації Євро, до вирішальної стадії потраплять 15. До Англії як до господаря ЧЄ приєднаються дев’ять переможців відбірних груп та три кращі другі команди. Ще шість команд, які стануть другими у своїх групах, розіграють у стикових матчах останні три путівки. Ці поєдинки відбудуться 5—13 квітня 2021 року.

За матеріалами УАФ