У середу, 7 вересня, в конференцзалі Житомирської обласної асоціації футболу відбулося жеребкування Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2022 року.
Цьогорічний кубок стартує з 1/4 фіналу, де зіграють: ФК «Бердичів», «Мал» (Коростень), «Зоря» (Романів), «Полісся-2» (Ставки), «Случ» (Новоград-Волинський), «Технофон» (Любар), «Агро-Нива» (Народичі/Ласки) та «Звягель-2» (Новоград-Волинський).
За сліпим жеребок утворилися такі пари:
Кубок Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»-2022. 1/4 фіналу
Пара № 1 «Зоря» – «Полісся-2»
Пара № 2 «Случ» – «Мал»
Пара № 3 ФК «Бердичів» – «Технофон»
Пара № 4 «Агро-Нива» – «Звягель-2»
Кубок пройде з двох матчів – гра вдома та на виїзді. Матчі чвертьфіналу заплановано на 14 та 21 вересня, півфінал – 28 вересня і 5 жовтня.
Дату та місце фіналу буде повідомлено згодом.
