У фінальній грі Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2023 року «Мал» (Коростень) у серії 11-метрових пенальті здолав ФК «Бердичів».
У Житомирі на «Спартак Арені» 29 липня відбувся фінал Кубку Житомирської області з футболу, де зустрілися ФК «Бердичів» та ФК «Мал» (Коростень). Команди досить активно розпочали боротьбу, обмінявшись голами ще до 15 хвилини.
У другій половині гри голів не забивали, здебільшого велася позиційна та емоційна боротьба від обох клубів. Володаря головного трофея вирішила серія післяматчевих пенальті, де гравці ФК «Мал» з рахунком 4:2 переграли ФК «Бердичів».





Під час церемонії нагородження було відзначено кращого бомбардира кубку – Денис Курилець («Мал») і кращого голкіпера – Максим Лавренюк («Мал»).
Нагороди гравцям вручали голова Житомирської обласної асоціацїі футболу Руслан Павлюк, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець, Коростенський міський голова Володимир Москаленко, заступник голови асоціації футболу Володимир Дорошенко та виконавчий директор асоціації Руслан Маєвський.



ФІНАЛ
ФК «Бердичів» – «Мал» (Коростень) – 1:1 (по пен. 2:4)
29 липня 2023 р. Житомир, «Спартак Арена».
Арбітр – Тарас Білокриницький.
Голи: Олег Ставничий (6) – Денис Курилець (12).
Попередження: Олександр Грибінник (25), Денис Павловський (45+3) – Ігор Яцковець (25), Максим Лавренюк (25), Андрій Шевчук (45), Дмитро Рожко (66), Сергій Школьний (66).
Вилучення: немає – Сергій Школьний (67).
