“Смолка” розгромила “Березівку” в заключному матчі першого туру Меморіалу Миколи Сюсюри! Матч завершився з рахунком 0:4!
Майже всю гру домінувала команда в червоно-білій формі, довівши це забитими м’ячами. Вже на 7-й хвилині Артем Гороницький вивів “Смолку” вперед. Після перерви, на 47-й він же забив другий гол. На 67-й Владислав Семенов довів рахунок до розгромного. А крапку в цьому матчі на 78-й поставив Володимир Василенко!


