Матчем “VIVAD” – “Станишівка” (2:0) розпочався 2-й тур Меморіалу Миколи Сосюри 2026.
Гра видалась напрочуд цікавою, з великою кількістю боротьби. Вже на 7-й хвилині Денис Гриневич відкрив рахунок. А на 65-й Володимир Шевчук подвоїв перевагу чемпіонів області ударом з пенальті. Не обійшлося й без попереджень. Одну жовту картку отримала команда з Романова, а дві – “Станишівка”.


