ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

photo_5201703247050118641_y

Вже сьогодні, 17 травня, стартує Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів!

На футбольних полях зустрінуться команди, які не лише мають великий досвід, а й продовжують демонструвати справжню любов до гри, характер та спортивний дух. Попереду — цікаві матчі, принципові протистояння та яскраві емоції для всіх уболівальників.
В першому турі зіграють:
«Моноліт» (Козятин) – ФК «Новоселиця» та
«Штурм» (Олевськ) – «Колос» (Путиловичі)
 Слідкуйте за новинами та підтримуйте свої команди!