Участь у змаганнях взяли команди-переможниці груп 1-го етапу Звягельського району:
1. Гімназії №2 (м. Звягель),
2. Гімназії №10 (м. Звягель),
3. Таращанської гімназії,
4.Новороманівського ліцею.
За підсумками турніру переможцем районного етапу стала команда Гімназії №2 міста Звягеля, яка продемонструвала впевнену гру, згуртованість та високий рівень підготовки та пройшла до фінального етапу турніру!
На церемонії нагородження були присутні перший заступник голови Звягельської районної державної адміністрації Юрій Оханський та голова Громадської спілки «Звягельська районна асоціація футболу» Василь Гордійчук, які привітали учасників із вдалим виступом, подякували командам за яскраву гру та нагородили юних спортсменів!
Шкільна футбольна ліга «Полісся» продовжує популяризувати футбол серед дітей, сприяючи розвитку спорту, здорового способу життя та командного духу.



