Засідання виконкому Житомирської обласної федерації футболу

7777777777

15 березня відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Житомирської обласної федерації футболу, на якому було затверджено регламент Чемпіонату, Першості та Кубку Житомирської області. На засіданні було обрано делегатів від федерації для участі у ХІХ Конгресі ФФУ та позачерговій Конференції АВФУ.

Участь у розіграші Кубку області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» можуть взяти участь всі бажаючі команди. Розпочнеться кубок 8 квітня, фінал змагань відбудеться у червні місяці в м. Баранівка.

Також голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк анонсував вихід тижневика від федерації, який міститиме 8 сторінок та буде безкоштовно поширюватися через арбітрів перед початком  матчів.

Порядок денний

  1. Затвердження Регламентів Чемпіонату, Першості та розіграшу Кубку Житомирської області з футболу.
  2. Затвердження результатів засідання комітету по визначенню кращої районної (міської) федерації футболу Житомирської області.
  3. Звіт про роботу федерації за січень-березень 2017 року.
  4. Обрання делегатів від ЖОСГО «Житомирська обласна федерації футболу» для участі у ХІХ Конгресі ФФУ, який відбудеться 14 квітня 2017 року.
  5. Обрання делегатів від ЖОСГО «Житомирська обласна федерація футболу» для участі у позачерговій Конференції АВФУ, яка відбудеться 13 квітня 2017 року.
  6. Різне.

Усі нормативні документи будуть розміщені на офіційному сайті Житомирської обласної федерації футболу.