Сергій Сапронов: «Видно прогрес у команд Львова, Житомирської та Одеської областей»

По завершенню заключних матчів чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі головний тренер збірних команд України WU-15 та WU-17 поділився своїми враженнями від турніру.

– Сергій Валентинович, завершилися матчі чемпіонату України WU-16 в Першій лізі. Як Вам фінальна гра «Барса» (Суми) – Збірна Вінницької області? Чи здивував Вас результат турніру?

По-людськи шкода команду Вінницької області. Протягом усього турніру ця команда показувала хорошу, змістовну гру. Видно, що вінничанки серйозно готувалися. Дівчата додають від турніру до турніру, і це не може не радувати. Також видно прогрес у команд Львова, Житомирської та Одеської областей. Упродовж всього турніру всі команди, виходячи на поле, прагнули лише перемогти. Не було байдужості в очах.

– Ви, як тренер збірних України WU-15 і WU-17, на турнірі у Винниках побачили гравців, які могли б підсилити юнацькі команди країни?

– У першій лізі WU-16 вирізняються футболістки, які й так є кандидатами в збірні команди України WU-15 і WU-17. Звісно, кілька нових прізвищ футболісток обов’язково з’являться. Але багато що буде залежати від самих дівчаток: як і на скільки вони забажають пов’язати своє життя з жіночим футболом.

ФФУ