Рада Інституту футболу визначила напрями роботи закладу у 2017 році

21 березня на оперативній нараді Інституту футболу було обговорено та затверджено напрями роботи закладу на 2017 рік. Перший віце-президент Федерації футболу України, голова Ради Інституту футболу Олександр Бандурко окреслив пріоритети, на яких сконцентруються футбольні фахівці найближчим часом.

За словами Олександра Бандурка, одним з найважливіших напрямів роботи спеціалістів Інституту є розробка проекту державної програми з розвитку футболу. Її окремим положенням має бути розвиток СДЮШОР на території України.

Крім цього, в стінах Інституту будуть напрацьовані програмно-методичні матеріали для ВНЗ, розроблено підручник футболу та учбова література з викладання теорії футболу.

Окремим напрямом стане реалізація волонтерських та соціальних проектів, до яких зокрема будуть долучатися студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України. Їм також буде запропоновано пройти практику у ФФУ, регіональних федераціях футболу та у футбольних асоціаціях, які є колективними членами ФФУ.

Велика увага приділяється тому, щоб студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України отримали можливість розпочати навчання за програмою «С»-диплом ФФУ. Для студентів заплановано проведення ділових ігор, моделювання роботи тренерів та майстер-класи із залученням тренерів, які мають «PRO»-дипломи УЄФА.

Перший віце-президент ФФУ підкреслив важливість навчання за цією програмою й для усіх бажаючих випускників інфізу, які отримають дипломи про вищу освіту цього року.

Також Олександр Бандурко запропонував провести на майбутньому Конгресі Федерації футболу України презентацію оновленого видання книги «Футбольні терміни» за редакцією члена Ради Інституту футболу Костянтина Віхрова. Всім учасникам Конгресу, колективним членами ФФУ, а також представникам ЗМІ буде запропоновано використовувати видання у своїй роботі.

ФФУ