У Житомирі відбувся семінар футбольних арбітрів

семінар1

У четвер, 6 квітня, в приміщенні Житомирського торгівельно-економічного коледжу пройшов передсезонний обласний семінар футбольних арбітрів, а також відбулося тестування футбольних рефері й спостерігачів арбітражу.

Перед початком семінару поспілкувалися з арбітрами голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк та перший заступник голови Віктор Радушинський. На заході голова федерації презентував нову форму рефері та зауважив, що на формі зображено логотип федерації, а саме екіпірування виготовила Бердичівська фабрика одягу. За словами Руслана Павлюка, найближчим часом будуть розроблені костюми і для спостерігачів арбітражу.

Голова комітету арбітрів Житомирської обласної федерації футболу Володимир Дорошенко розповів, що подібні семінари будуть проводитися по всій області з метою підвищення кваліфікації суддів. Власне, про ефективність семінарських занять говорить призначення Тараса Панасюка та Володимира Онищука на матчі Прем’єр-ліги України (U-19).

Також під час заходу голова обласної федерації висловив подяку за вагомий внесок у розвиток футболу на Житомирщині та привітав із 55-річчям арбітра Житомирської обласної федерації футболу Валерія Берестова.