Новогуйвинський «Танкіст» — володар Суперкубку Житомирського району

????????????????????????????????????

Цієї неділі, 30 квітня, у смт Новогуйвинське відбувся матч-відкриття нового футбольного сезону Житомирського району.

Так, у поєдинку за Суперкубок Житомирського району новогуйвинський «Танкіст» обіграв тетерівський «Дангард» — 4:0. Відзначились забитими: Андрій Драган, Іван Чапський, третій м’яч (автогол), четвертий м’яч записав на свій рахунок Олександр Прус. Кращим гравцем матчу став Іван Чапський (ФК «Танкіст»), кращий голкіпер — Дмитро Собецький (ФК «Танкіст»).

«Насамперед, хотілося б подякувати вболівальникам і організаторам за сьогоднішнє чудове свято футболу. ФК ″Дангард″ — гідний суперник. Просто сьогодні більше пощастило нам, сильнішими були саме ми. Наша команда дуже сподівалася перемогти у Суперкубку; так і сталося. Ми ретельно готуємося до кожного змагання, а перед початком кожної гри налаштовуємося, концентруємося та зосереджуємося, щоб отримати гарний результат. Дуже радіємо нашій сьогоднішній перемозі, адже наші численні тренування і старання не проходять безслідно, а дають свої плоди. Сьогодні у нашої команди є надзвичайно приємний привід для святкування — ми перемогли у Суперкубку–2017, це вже другий наш Суперкубок Житомирського району!», — радіє перемозі капітан ФК «Танкіст» Олександр Прус.

На урочисте відкриття нового сезону завітали: голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва, заступник голови Новогуйвинської селищної ради Олег Паньків та голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка.

«Нарешті Житомирську районну федерацію з футболу, за підсумками роботи за 2016 рік, визнали найкращою серед інших районних федерацій Житомирської області. Сьогодні ми йдемо вірними, впевненими кроками до розвитку футболу в усій області та Житомирському районі зокрема. Якщо продовжимо рухатися в такому ж напрямку, то зовсім скоро у нас з’явиться й дитяча футбольна ліга!», – відзначив голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Своїми враженнями від старту сезону поділився й голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка:

«Сьогодні мене переповнюють радісні, позитивні емоції. Дуже приємно бачити, що на сьогоднішнє свято завітали шановні гості, які знайшли час у своїх щільних графіках, щоб бути присутніми на відкритті нового футбольного сезону 2017. Також радісно від того, що так багато вболівальників прийшли на сьогоднішній матч і активно підтримували свої улюблені команди. Покладаю велику надію, що у цьому році ми знову будемо найкращими серед районних федерацій футболу Житомирської області!»

Джерело: NewsDks