Ветерани Житомирщини відвідали матч легенд Україна – Грузія

fullsize

Житомирська обласна федерація футболу організувала безкоштовну поїздку команд-учасниць чемпіонату Житомирської області серед ветеранів на матч легенд Україна – Грузія, який відбувся 20 травня на НСК “Олімпійський”.

Матч розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про футбольних легенд двох країн. Потім – національні гімни.

Гра почалась з активних атак українців. Ще більше пожвавлення на лавці запасних господарів поля: тренер команди Анатолій Дем’яненко ніяк не може наговоритися зі своїми підопічними, як ніби дуже давно не бачилися. Серед гравців збірної України – такі зірки свого часу, як Олексій Михайличенко, Віталій Косовський, Сергій Нагорняк, Олег Шелаєв, Сергій Назаренко, Юрій Максимов, Едуард Цихмейструк, інші. Також у заявці українських ветеранів два президенти: ФФУ Андрій Павелко та донецького “Олімпіка” Владислав Гельзін. У той же час у грузин все заряджені на гру, особливо – тренер команди, легендарний захисник тбіліського “Динамо” і збірної СРСР Олександр Чивадзе. Постійно підходить до бровки поля, експресивно, на грузинському підказує своїм гравцям. Серед них – відомі в минулому гравці “Динамо” (Київ) Каха Каладзе і Георгій Деметрадзе.

Заміни в обох командах проходять хокейними темпами, тренери хочуть, щоб всі встигли пограти: матч скорочений, 2 тайми по 30 хвилин. Атаки українців приносять свої плоди на 16-й хвилині, коли рахунок відкриває Сергій Назаренко. “Серьога, земляки з тобою!”, “Умань вас любить!”, – лунає з трибун.

Свисток на перерву. Гравці збірної Грузії підходять до трибун, вибивають туди м’ячі з автографами, потім відправляються в роздягальню. На лавці залишається подарований перед матчем коровай, майже повністю відламаний з одного боку.

Другий тайм проходить в обопільній і безкомпромісній боротьбі. Серйозну травму щиколотки отримує один з грузинських ветеранів, йому фіксують ногу і під оплески глядачів відвозять з поля. Збірній Грузії не вдається відігратися, фінальний свисток фіксує перемогу українців. Чивадзе підходить до Дем’яненка, тисне руку і обіймається. Візаві посміхається, показує жестом, мовляв, довго не гуляй, на нас ще “третій тайм” чекає.

Gazeta.ua