На Брусилівщині пройшли змагання на Кубок Пам’яті Героя АТО Даніла Кіріллова

789

Керівництво Водотийського навчально-виховного комплексу, приватного підприємства «Україна», що на Брусилівщині, ініціювали провести в цьому році у Водотиях футбольні змагання на Кубок Пам’яті Героя АТО Даніла Кіріллова. Ідею підтримала Брусилівська районна федерація футболу, ГО «Рідний дім – Брусилівщина», відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Брусилівська селищна рада, в.о.старости на території села Водотиї.

Учасники змагань, а в них взяли участь вісім футбольних колективів, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Даніла Кіріллова, який боронячи рідну Україну від російського агресора та його посіпак, загинув 11 серпня 2014 року під час проведення АТО. Представники команд, організатори змагань разом з дружиною Героя, першим заступником голови райдержадміністрації О.Ненюком поклали квіти на могилу Даніла.

Змагання проходили в цікавій і напруженій боротьбі. Долю переможця вирішила більша кількість забитих голів. Отож, перемогу святкували футболісти місцевої команди «Водотиї». Друге місце виборола команда з Брусилова, третє – «Патріот» з Озір.

Переможці турніру були нагороджені перехідним кубком відділу сім’ї, молоді та спорту РДА, грошовою премією в сумі тисячу гривень від ПП «Україна» (вручила директор підприємства Г.Сімячко), цінним подарунком (якісним сучасним м’ячем фірми «Селект») від районної федерації футболу та ГО «Рідний дім – Брусилівщина». Фіналіст й учасники змагань теж були відзначені цінними подарунками (м’ячами), закупленими за кошти районної федерації футболу.

С.Мазуренко, заступник голови Брусилівської районної федерації футболу