ДЮСШ Коростишів – переможець Першої ліги Житомирщини U-16! Фотозвіт

4. перша лыга

19 червня Бердичів на стадіонах «Шкіряник» і «Прогрес» приймав фінальну частину Першої ліги Житомирської області з футболу серед юнаків U-16.

У драматичному матчі за звання переможців Першої ліги U-16 команда з Коростишева перемогла ДЮСШ Радомишль. В першому таймі ДЮСШ Користишів забив два швидкі голи й тримав під контролем весь тайм. А от у другій половині Радомишль досить швидко зумів відквитати пропущені та, забивши третій м’яч, повести у рахунку.

Проте довго перемогу протримати не вдалося – гравці ДЮСШ Коростишів, як і в першому таймі, за лічені хвилини двічі вразили юного кіпера радомишлян, у підсумку 4:3 на користь ДЮСШ Коростишів.

Бронзові нагороди змагань здобули гравці ДЮСШ-2 м. Бердичів, які з рахунком 2:1 перемогли команду Городниці.

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Коростишів – 3:4

Перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський, заступник голови федерації Володимир Дорошенко й голова комітету дитячо-юнацького футболу федерації Олександр Подгорчук привітали призерів чемпіонату, вручивши їм кубки та медалі, а також нагородили кращого воротаря змагань Артема Зайцева (ДЮСШ Коростишів) і кращого гравця Владислава Мельниченка (ДЮСШ Радомишль).