Фінішував футбольний фестиваль під девізом «Даруймо радість дітям!» серед дівчат

даруймо радість дітям

24 травня у Глибочиці на стадіоні імені В. Міщенка за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА, Відділення НОК України в Житомирській області, Житомирської обласної федерації футболу, Громадська організація «Житомирська територіальна організація ВФСТ «Колос» урочисто відкрила фінал футбольного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям!» серед дівчат 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р. н.

У церемонії відкриття взяли участь голова Житомирської обласної федерації футболу, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, голова Глибочицької ОТГ Сергій Сокальський, голова ГО ЖТО ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко.

У півфінальних матчах команда Курненської ОТГ з рахунком 3:1 перемогла колектив Селянщинського спортивного ліцею, в другому півфіналі в серії пенальті Житомирський район здолав Любарську ОТГ. В грі за третє місце Любарська ОТГ з мінімальним рахунком переграла спортивний ліцей та виборола третє місце. У фіналі більш технічні та досвідченіші Курненські футболістки впевнено здолали команду Житомирського району – 3:0.

Джерело: ГО ЖТО ВФСТ «Колос»