ФК «Мал» (Коростень) – переможець Кубку Житомирської області 2018!

Мал

У четвер, 28 червня, у Романові відбувся фінал Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2018 року. За звання володаря кубка змагалися команди з Коростення та Новограда-Волинського.

Перед стартовим свистком голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, голова Романівської районної державної адміністрації Олексій Капінус та голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк побажали перемоги найсильнішому, а вболівальникам – видовищної гри.

02

01

З перших хвилин незначною територіальною перевагою заволоділи футболісти «Мала», проте до завершальних ударів справа не дійшла. Під кінець першого тайму вже «звягельчани» штурмували захист коростенців.

IMG_8849

У другій половині гри було багато боротьби, обидві команди створювали небезпечні моменти, але розмочити нулі на табло не вдалося. Гарячіше стало на останніх хвилинах матчу – один із кращих бомбардирів цьогорічного кубку Володимир Бондарчук отримав червону.

В овертаймі «Звягель» не зумів скористатися тим, що «Мал» у меншості, тому все вирішила серії 11-метрових ударів, у якій фортуна була на боці ФК «Мал» (Коростень).

Кубок Житомирської області 2018. Фінал

ФК «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень) – 0:0 (1:3 по пен.)

28 червня 2018 р. Романів. 1800 глядачів.

Арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів).

Асистенти арбітра: Володимир Онищук (Житомир), Роман Мосійчук (Нова Борова).

Четвертий арбітр: Юрій Горащук (Житомир).

Спостерігач арбітражу: Василь Бабій (Житомир).

Попередження: С. Слюсар (54), О. Школьний (57), О. Максимчук (90), М. Багінський (98). О. Єлісєєв (115) – І. Яцковець (96), М. Федоренко (115).

Вилучення: немає – В. Бондарчук (90+4).

Серія післяматчевих пенальті: Максимчук 0:0 (нереалізований пенальті), Гаєвський 0:1, Березін 1:1, Домаєв 1:2, Гусак 1:2 (нереалізований пенальті), Джус 1:2 (нереалізований пенальті), Єлісєєв 1:2 (нереалізований пенальті), Черепанський 1:3.

«Звягель»: Д. Міхєєв, В. Балан (Березін, 97), О. Максимчук, А. Швець, А. Тимофеєв, М. Багінський, Р. Гусак, М. Омельянчук (Єлісєєв, 69), С. Слюсар (к), А. Гороницький (Дорошеко, 83), О. Школьний.

Запасні: О. Войтович, О. Єлісєєв, Я. Ващенко, М. Березін, О. Лавренюк, В. Дорошенко.

Головний тренер: Валерій Блізніченко.

«Мал»: О. Дворнін, Д. Тичина, С. Джус, І. Черепанський (к), О. Скорода, А. Шляга (Домаєв, 46), В. Гаєвський, Д. Петренко (Федоренко, 85), В. Бондарчук, І. Яцковець, В. Левківський (Миронов, 69).

Запасні: О. Грабовець, О. Миронов, О. Антоненко, М. Федоренко, О. Домаєв, А. Миколайчук, О. Мартинович.

Головний тренер: Олександр Вигівський.