ФК «Полісся» (Житомир) виривається у лідери!

шаврин

4 листопада у рамках 16-го туру Другої ліги чемпіонату України з футболу футбольний клуб «Полісся» у заключному домашньому матчі здолав лідера групи закарпатський «Минай» – 1:0.

Розпочали господарі першим номером і відразу почали змушувати притискатися гостей до власних воріт. Вже на 8-й хвилині матчу Семчук увірвався у карний майданчик гостей, перевіривши реакцію Мелашенка.

На 21-й хвилині «жовтно-зелені» знову зіграли першим номером і змогли відкрити рахунок у цьому матчі. Автором голу став Шаврін, який після подачі Недолі з кутового відправив м’яч у сітку воріт суперника.

На 33-й хвилині матчу «Минай» провів атаку на ворота господарів правим флангом, після флангової подачі капітан команди гостей Беца пробивав головою у ближній кут воріт, але Литвиненко зумів парирувати цей удар і врятувати команду від пропущеного м’яча. Через дві хвилини – наша команда провела блискавичну флангову атаку. Поручинський прострілював у штрафний майданчик суперника, де Захаревич потужним ударом мав би розстрілювати голкіпера гостей, але м’яч пролетів повз стійку воріт.

По-перерві гості посилили пресинг на «Полісся», кинувши всі сили на атаку. На 51-й хвилині нападник Миная Гегедош з розвороту пробивав у ворота Литвиненка, але останній опинився на місці і зафіксував м’яч у руках. На 66-й хвилині матчу, знову ж таки, Гегедош потужним ударом пробивав у правий кут воріт нашого голкіпера, але Литвиненко чудовим сейвом парирує цей удар. Другий тайм був повністю за гостями із Закарпаття, але досвідчені захисники «Полісся» вистояли під пресингом «Миная» і зберегли мінімальну перемогу для команди – 1:0.

Таким чином, «Полісся» набирає 27 залікових бали і закріплюється на другому місці турнірної таблиці у групі «А».

М Команда I П Н П М О
1 Минай“Минай” 16 8 3 5 23-14 27
2 Полісся“Полісся” 16 7 6 3 11-9 27
3 Нива“Нива” В 16 6 8 2 17-10 26
4 Калуш“Калуш” 16 7 5 4 15-11 26
5 Черкащина-Академія“Черкащина-Академія” 16 6 5 5 17-14 23
6 Верес“Верес” 16 6 4 6 11-13 22
7 Нива“Нива” Т 16 5 5 6 13-15 20
8 Поділля“Поділля” 16 4 5 7 11-13 17
9 Чайка“Чайка” 16 2 8 6 11-14 14
10 Буковина“Буковина” 16 3 3 10 12-28 12

«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Іванов, Ходуля, Поручинський, Захаревич, Сокуренко, Недоля (Кузнєцов), Шаврін (Демчик), Галенков (Суханов), Семчук (Міщенко).

Запасні: Мозіль, Баранов, Шишигін, Дячук, Лещенко.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Минай»: Мелашенко, Минайленко (Нурієв), Кобін, Ощипко, Стасюк, Беца, Гавриленко, Лобода (Шпак), Пиняшко (Федак), Смокоровський (Капустей), Гегедош.

Запасні: Сидоренко, Сухомлін, Образцов, Бабій, Бабенко.