Календар матчів ДЮФЛ серед команд Вищої та Першої ліг сезону 2019/2020

календар

Пропонуємо вашій увазі календар матчів ДЮФЛ Житомирської області з футболу серед команд Вищої та Першої ліг сезону 2019/2020 рр. у вікових категоріях U-14 та U-16. Зазначимо, що старт нового сезону Першої ліги відбудеться 25 вересня.

IMG-7d4e24c9b74a7d26301bc3dfa72fc83c-V

IMG-bf0775086789d97c9c1330eb9d4d6cce-V

Календар ДЮФЛ ЖО сезону 2019/2020  Перша ліга,  І коло

1 тур,  25.09

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина)

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Лугини Ю-14 – Городницька ЗОШ Ю-14

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Коростишів Ю-16

2 тур,   01.10

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Коростень Ю-16

Городницька ЗОШ Ю-14 – ДЮСШ Олевськ Ю-14

ДЮСШ Малин Ю-16 – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

«Темп» (Селянщина) – РДЮСШ Народичі Ю-16

 03.10

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14 – Любар Ю-14

ДЮСШ Попільня Ю-16 – ФК «Миропіль»

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

 

3 тур,   08.10

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Ружин

ФК «Миропіль» – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

Любар Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

09.10

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Коростень Ю-16 – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Олевськ Ю-14

4 тур,  15.10

ДЮСШ Радомишль – Городницька ЗОШ Ю-14

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Лугини Ю-14

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

ДЮСШ Хорошів – РДЮСШ Народичі Ю-16

    17.10

ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14 – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

ДЮСШ Попільня Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

Любар Ю-14 – ДЮСШ Романів Ю-14

ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль»

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

5 тур,   22.10

ФШ Брусилів Ю-16 – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ДЮСШ Романів Ю-14 – ДЮСШ Ружин

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

 23.10

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – «Темп» (Селянщина)

6 тур,   29.10

ДЮСШ Лугини Ю-14 – ДЮСШ Радомишль

Городницька ЗОШ Ю-14 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Олевськ Ю-14

ДЮСШ Малин Ю-16 – ДЮСШ Хорошів

РДЮСШ Народичі Ю-16 – ДЮСШ Ємільчине Ю-16

 ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

Любар Ю-14 – ДЮСШ Ружин

ДЮСШ Попільня Ю-16 – ДЮСШ Довбиш Ю-16

ФШ Брусилів Ю-16 – ФК «Миропіль»

7 тур,   01.11

ДЮСШ Ємільчине Ю-16 – ДЮСШ Радомишль

ДЮСШ Коростень Ю-16 – РДЮСШ Народичі Ю-16

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – ДЮСШ Хорошів

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Іршанськ

ФК «Миропіль» – ДЮСШ-2 Бердичів Ю-14

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16

«Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16 – ДЮСШ Ружин

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ФШ Брусилів Ю-16

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

8 тур,  05.11

ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Малин Ю-16

«Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Іршанськ – Городницька ЗОШ Ю-14

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Лугини Ю-14

ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – ДЮСШ Попільня Ю-16

ДЮСШ Довбиш Ю-16 – ДЮСШ Коростишів Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14

ФК «Миропіль» – ДЮСШ Романів Ю-14

9 тур,   08.11

ДЮСШ Олевськ Ю-14 – ДЮСШ Радомишль

Городницька ЗОШ Ю-14 – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Коростень Ю-16 – ДЮСШ Іршанськ

ДЮСШ Малин Ю-16 – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ-АІК Чуднів Ю-14 – ФК «Миропіль»

ДЮСШ Бердичівський р-н Ю-16 – «Танкіст» (Новогуйвинське) Ю-16

ДЮСШ Коростишів Ю-16 – ДЮСШ Ружин

10 тур,   12.11

ДЮСШ Радомишль – «Темп» (Селянщина)

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин Ю-16

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Коростень Ю-16

ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Попільня Ю-16

ФК «Миропіль» – Любар Ю-14