Календар

Календар матчів РОСПершості Житомирської області. Група А

ІІ коло

10 тур. 18 серпня

«Оріон» (Нова Борова) – «Керамік» (Баранівка)

ФСК «Іршанськ» – ФК «Ружин»

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

«Авангард» (Довбиш) – ФК «Ємільчине»

11 тур. 25 серпня

ФК «Ємільчине» –  «Оріон» (Нова Борова)

«Авангард» (Довбиш) – «Звягель–2» (Новоград-Волинський)

«Агролайф» (Попільнянський р-н) – ФК «Ружин»

ФСК «Іршанськ» – «Керамік» (Баранівка)

12 тур. 1 вересня

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Оріон» (Нова Борова)

ФК «Ємільчине» – ФК «Ружин»

«Керамік» (Баранівка) – «Авангард» (Довбиш)

ФСК «Іршанськ» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

13 тур. 8 вересня

«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Оріон» (Нова Борова)

«Авангард» (Довбиш) – ФСК «Іршанськ»

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Ємільчине»

ФК «Ружин» – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)

14  тур. 15 вересня

«Оріон» (Нова Борова) – «Авангард» (Довбиш)

ФК «Ємільчине» –  «Агролайф» (Попільнянський р-н)

«Звягель-2» (Новоград–Волинський) – ФСК «Іршанськ»

ФК «Ружин» – «Керамік» (Баранівка)

22 вересня – резервний день

15 тур. 29 вересня

ФСК «Іршанськ» – «Оріон» (Нова Борова)

«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Керамік» (Баранівка)

ФК «Ружин» – «Авангард» (Довбиш)

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Ємільчине»

16 тур. 6 жовтня

«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Ружин»

«Керамік» (Баранівка) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)

ФК «Ємільчине» – ФСК «Іршанськ»

«Авангард» (Довбиш) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

Календар матчів РОСПершості Житомирської області. Група Б

ІІ коло

8 тур. 18 серпня

«Зоря» (Врублівка) – «Технічний ліцей» (Сали)

«Звягель-750» (Новоград-Волинський) – «Полісся» (Олевськ)

ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Юність» (Волиця) – «Сокіл» (Житомирський р-н)

9 тур. 25 серпня

«Юність» – «Арсенал-ДЛГ»

«Полісся» – ФК «Радовель»

«Технічний ліцей» – «Звягель-750»

«Сокіл» – «Зоря»

10 тур. 1 вересня

ФК «Радовель» – «Юність»

«Арсенал-ДЛГ» – «Звягель-750»

«Зоря» – «Полісся»

«Технічний ліцей» – «Сокіл»

11 тур. 8 вересня

«Зоря» – «Юність»

«Звягель-750» – «Сокіл»

ФК «Радовель» – «Технічний ліцей»

«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся»

12 тур. 15 вересня

«Юність» – «Технічний ліцей»

«Полісся» – «Сокіл»

«Зоря» – «Арсенал-ДЛГ»

«Звягель–750» – ФК «Радовель»

22 вересня – резервний день

13 тур. 29 вересня

«Звягель-750» – «Юність»

ФК «Радовель» – «Зоря»

«Арсенал-ДЛГ» – «Сокіл»

«Технічний ліцей» – «Полісся»

14 тур. 6 жовтня

«Полісся» – «Юність»

«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ»

«Сокіл» – «Радовель»

«Зоря» – «Звягель-750»

РОС-Першість Житомирської області. Група А

І коло

1-й тур. 5 травня

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Авангард» (Довбиш)

ФК «Ружин» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

ФК «Ємільчине» – ФК «Брусилів»

ФК «Керамік» (Баранівка) – ФСК «Іршанськ»

«Оріон» (Нова Борова) пропускає тур

2-й тур. 12 травня

ФСК «Іршанськ» – ФК «Ємільчине»

ФК «Брусилів» – ФК «Ружин»

«Агролайф» – «Звягель-2»

«Авангард» – «Оріон»

«Керамік» пропускає тур

3-й тур. 19 травня

ФК «Ружин» – «Оріон»

ФК «Ємільчине» – «Авангард»

«Керамік» – «Агролайф»

ФСК «Іршанськ» – ФК «Брусилів»

«Звягель-2» пропускає тур

4-й тур. 26 травня

«Агролайф» – ФСК «Іршанськ»

«Авангард» – «Керамік»

«Оріон» – ФК «Ємільчине»

«Звягель-2» – ФК «Ружин»

ФК «Брусилів» пропускає тур

5-й тур. 2 червня

ФК «Ємільчине» – «Звягель-2»

«Керамік» – «Оріон»

ФСК «Іршанськ» – Авангард»

ФК «Брусилів» – «Агролайф»

ФК «Ружин» пропускає тур

6-й тур. 9 червня

«Авангард» – ФК «Брусилів»

«Оріон» – ФСК «Іршанськ»

«Звягель-2» – «Керамік»

ФК «Ружин» – ФК «Ємільчине»

«Агролайф» пропускає тур

7-й тур. 16 червня

«Оріон» – «Агролайф»

«Звягель-2» – ФК «Брусилів»

ФК «Ружин» – ФСК «Іршанськ»

ФК «Ємільчине» – «Керамік»

«Авангард» пропускає тур

8-й тур. 23 червня

«Керамік» – ФК «Ружин»

ФСК «Іршанськ» – «Звягель-2»

ФК «Брусилів» – «Оріон»

«Агролайф» – «Авангард»

ФК «Ємільчине» пропускає тур

9-й тур. 30 червня

ФК «Брусилів» – «Керамік»

«Агролайф» – ФК «Ємільчине»

«Авангард» – ФК «Ружин»

«Оріон» – «Звягель-2»

ФСК «Іршанськ» пропускає тур

РОС-Першість Житомирської області. Група Б. 

І коло

1-й тур. 5 травня

«Технічний ліцей» (Сали) – «Зоря» (Врублівка)

«Полісся» (Олевськ) – «Авангард» (Новоград-Волинський)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Радовель»

«Сокіл» (Житомирський р-н)  – «Юність» (Волиця) – резервний день 23 червня

2-й тур. 12 травня

«Арсенал-ДЛГ» – «Юність»

ФК «Радовель» – «Полісся» – резервний день 23 червня

«Авангард» – «Технічний ліцей»

«Зоря» – «Сокіл»

3-й тур. 19 травня

«Юність» – ФК «Радовель»

«Авангард» – «Арсенал-ДЛГ»

«Полісся» – «Зоря»

«Сокіл» – «Технічний ліцей» – резервний день 30 червня

4-й тур. 26 травня

«Юність» – «Зоря»

«Сокіл» – «Авангард» – резервний день 7 липня

«Технічний ліцей» – ФК «Радовель»

«Полісся» – «Арсенал-ДЛГ»

5-й тур. 2 червня

«Технічний ліцей» – «Юність»

«Сокіл» – «Полісся»

«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря»

ФК «Радовель» – «Авангард»

6-й тур. 9 червня

«Юність» – «Авангард»

«Зоря» – ФК «Радовель»

«Сокіл» – «Арсенал-ДЛГ»

«Полісся» –  «Технічний ліцей»

7-й тур. 16 червня

«Юність» – «Полісся»

«Арсенал-ДЛГ» – «Технічний ліцей»

«Радовель» – «Сокіл»

«Авангард» – «Зоря»