COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Півфінал
5 листопада (перші матчі)
«Полісся-3» (Ставки) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
СК «Радовель» – «Іванків-ГУНП»
12 листопада (матчі-відповіді)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Полісся-3» (Ставки)
«Іванків-ГУНП» – СК «Радовель»
COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Північ. ІI коло
8 тур
10 вересня, субота
СК «Овруч» – СК «Радовель»
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
«Колос» (Путиловичі) – «Оріон» (Нова Борова)
«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Уборть» (Ємільчине)
9 тур
17 вересня, субота
«Оріон» (Нова Борова) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – СК «Овруч»
СК «Радовель» – «Уборть» (Ємільчине)
«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Колос» (Путиловичі)
10 тур
24 вересня, субота
«Уборть» (Ємільчине) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
СК «Овруч» – «Оріон» (Нова Борова)
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Колос» (Путиловичі)
СК «Радовель» – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
11 тур
1 жовтня, субота
«Колос» (Путиловичі) – СК «Овруч»
«Оріон» (Нова Борова) – «Уборть» (Ємільчине)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – СК «Радовель»
«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
12 тур
8 жовтня, субота
СК «Радовель» – «Оріон» (Нова Борова)
«Уборть» (Ємільчине) – «Колос» (Путиловичі)
СК «Овруч» – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
15 жовтня, субота – резервний день
13 тур
22 жовтня, субота
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Уборть» (Ємільчине)
«Колос» (Путиловичі) – СК «Радовель»
«Оріон» (Нова Борова) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – СК «Овруч»
14 тур
29 жовтня, субота
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Колос» (Путиловичі)
СК «Радовель» – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
«Уборть» (Ємільчине) – СК «Овруч»
«Оріон» (Нова Борова) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Північ. І коло
1 тур
16 липня, субота
СК «Радовель» – СК «Овруч»
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
«Оріон» (Нова Борова) – «Колос» (Путиловичі)
«Уборть» (Ємільчине) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
2 тур
23 липня, субота
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Оріон» (Нова Борова)
СК «Овруч» – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
«Уборть» (Ємільчине) – СК «Радовель»
«Колос» (Путиловичі) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
3 тур
30 липня, субота
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Уборть» (Ємільчине)
«Оріон» (Нова Борова) – СК «Овруч»
«Колос» (Путиловичі) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – СК «Радовель»
4 тур
6 серпня, субота
СК «Овруч» – «Колос» (Путиловичі)
«Уборть» (Ємільчине) – «Оріон» (Нова Борова)
СК «Радовель» – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
5 тур
13 серпня, субота
«Оріон» (Нова Борова) – СК «Радовель»
«Колос» (Путиловичі) – «Уборть» (Ємільчине)
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – СК «Овруч»
ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
6 тур
20 серпня, субота
«Уборть» (Ємільчине) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)
СК «Радовель» – «Колос» (Путиловичі)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Оріон» (Нова Борова)
СК «Овруч» – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
7 тур
27 серпня, субота
«Колос» (Путиловичі) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – СК «Радовель»
СК «Овруч» – «Уборть» (Ємільчине)
ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Оріон» (Нова Борова)
03.09 – Резервний день
«Уборть» (Ємільчине) – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)
10.09 – Старт ІІ кола