Команда Коростеня – переможець турніру пам’яті Героя України Георгія Кірпи!

мал

28-29 грудня 2018 року на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбувся традиційний щорічний міжнародний турнір з міні-футболу серед школярів, присвячений пам’яті Героя України, почесного громадянина Ізяславського району Георгія Кірпи.

Участь у турнірі взяли команди Коростеня, Ізяслава, Хмельницького, Нетішина, Нововолинська, смт Теофіполь й смт Смига.

У напруженій боротьбі перемогу вдалося здобути нашим землякам – команді «Мал» (Коростень). Друге місце вибороли футболісти Ізяслава, третіми стали гравці з Нетішина.

Переможці та призери змагань отримали кубки, дипломи, подарунки від Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи».  Також були відзначені – кращий воротар, кращий нападник та наймолодший учасник турніру. Кожен учасник змагань також отримав від Фонду подарунок.