Команда з Черняхова – переможець чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області! (ФОТО)

черняхів

ФК «Жерм» (Черняхів) – переможець чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області серед юнаків 2003-2004 рр. н.

У четвер, 15 червня, на житомирському стадіоні «Спартак» відбулися фінальні матчі чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області серед юнаків 2003-2004 рр. н. У фінальному поєдинку за «золото» зустрілися команди «Жерм» (Черняхів) та ДЮСШ «Полісся». Основний час переможця не визначив (0:0), тому фіналісти пробили 11-метрові. У серії післяматчевих пенальті перемогу вдалося здобути ФК «Жерм» (Черняхів) – 4:2. Варто відзначити голкіпера черняхівців, який витяг два м’ячі. Черняхів – Полісся-1 – 0:0 (пен. 4:2).

На відміну від фінальної гри, матч за бронзові нагороди виявився урожайним. Ще у першому таймі бердичівляни поклали овручанам два м’ячі, а в другому таймі зробили рахунок розгромним – 3:0. Проте змусив понервувати ДЮСШ м. Бердичів дубль Дем’яна Чубатого у другій половині: гравцю овруцької ДЮСШ двічі вдалося закинути за «шиворіт» кіперу бердичівської команди – 3:2.  Бердичів-1 – Овруч – 3:2.

Призові місця

І місце – Черняхів

ІІ місце – Полісся-1

ІІІ місце – Бердичів-1

Привітав усі команди із завершенням чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області серед юнаків 2003-2004 рр.н та нагородив переможців почесними кубками й медалями перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський.

Нагадаємо, що вже 26 червня Бердичів прийматиме 1/2 та фінал чемпіонату ДЮФЛ Житомирської області серед юнаків 2001-2002 рр. н.