Команда з Житомирщини перемогла у Всеукраїнських зональних змаганнях

бердичів

Команда Бердичівської НВК № 10 стала переможцем Всеукраїнських зональних змагань на призи клубу “Шкіряний м’яч” у віковій категорії U-12.

З 31 травня по 1 червня м. Бердичів приймало одну із груп Всеукраїнських зональних змагань з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” у віковій категорії U-12. Позмагалися за вихід із групи команди-переможиці обласних етапів турніру: НВК № 10 (м. Бердичів, Житомирська обл.), ЗОШ № 2 (м. Христинівка, Черкаська обл.), ЗОШ № 3 (м. Ладижин, Вінницька обл.) та Щасливська НВК (с. Щасливе, Київська обл.).

Призери групи 3 м. Бердичів Житомирської обл. (31 травня – 1 червня)

1. Житомирська обл. (НВК № 10 м. Бердичів)
  2. Черкаська обл. (ЗОШ № 2 с. Христинівка)
  3. Київська обл. (фінал 27.05.2017 р.)
  4. Вінницька обл. (ЗОШ № 3 м. Ладижин)

Кращі гравці:

Євгеній Профатило (НВК № 10 м. Бердичів)

Дмитро Черній (ЗОШ № 2 м. Христинівка)

Денис Кондратюк (Щасливська НВК с. Щасливе)

Дралюк Михайло (ЗОШ № 3 м. Ладижин)

Також були проведені змагання з елементів техніки гри. У вправі “жонглювання” перше місце здобув Андрій Мичковський (96 разів) НВК № 10 м. Бердичів, а у вправах “удари на дальність” і “удари на точність” переміг ще один представник НВК № 10 – Володимир Тимощук.

Нагородили переможців: начальник відділу спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко, головний арбітр змагань та заступник голови Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Фінальний турнір даної вікової групи відбудеться у м. Івано-Франківську з 10 по 12 червня 2017 року, а його учасниками стануть шість переможців груп Всеукраїнських зональних змагань та команда господарів фінального турніру – ЗОШ №10 м. Івано-Франківська, яка є переможницею обласних фінальних змагань.