«Мал» та «Звягель» з поразок розпочинають виступи в 1/8 фіналу Кубку України

20190918171128_IMG_4724

18 вересня коростенський «Мал» та новоград-волинський «Звягель» провели перші матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів.

«Мал» (Коростень) вдома приймав багаторазового чемпіона Полтавської області ФК «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.).

Підопічні Олександра Вигівського досить жваво розпочали перші хвилини, проте блискучі флангові проходи Яцковця та Лисюка не увінчалися успіхом.

На 32-й хвилині гравець «Олімпії» Євген Малин, увірвавшись у карний майданчик «Мала», без особливих проблем обіграв двох захисників Коростеня та розмочив рахунок у грі – 0:1.

А під завісу першого тайму арбітр призначив штрафний біля воріт Лавренюка – легіонер «Олімпії» Олевале Фабунмі бездоганним ударом від поперечини збільшив перевагу в матчі.

У другому таймі «Мал» мав декілька нагод вразити ворота команди з села Савинці, але чемпіон Полтавської області зумів зберегти свої володіння сухими. Натомість, на 71-й хвилині захисник Коростеня, «гасивши» пожежу біля воріт, невдало вибив м’яч – вище згаданий Фабунмі записав на свій рахунок дубль, у підсумку – 0:3.

«Мал» (Коростень) проведе матч-відповідь 25 вересня у Полтавській області, тому давайте побажаємо успіху команді, адже ще є шанси продемонструвати достойний супротив чемпіону Полтавщини.

Кубок України з футболу серед аматорів. 1/8 фіналу. Перший матч

«Мал» (Коростень) – «Олімпія» (Савинці)

18 вересня 2019 р. Коростень. Стадіон «Спартак». 200 глядачів.

Арбітр – Р. Галіцин (Київ).

Голи: Є. Малик (32), О, Фабунмі (45+3, 71).

Попередження: А. Лисюк (32), В. Бондарчук (68), Д. Петренко (89), О. Вигівський (90) – В. Момот (35).

«Мал»: О. Лавренюк, О. Болобан, І. Черепанський (Вигівський, 40), Р. Сутченко, Д. Тичина, А. Вигівський (Гаєвський, 66), Д. Петренко, І. Яцковець (Домаєв, 46), А. Лисюк (Маховка, 54), В. Бондарчук (Левківський, 72), А. Шевчук.

Запасні: О. Грабовець, А. Маховка, О. Домаєв, В. Гаєвський, В. Левківський, О. Вигівський, О. Толочко.

Головний тренер: Олександр Вигівський.

«Олімпія»: О. Казаков, В. Момот (Тимченко, 61), В. Тарганчук, О. Фабунмі (Гулович, 79), Е. Богомаз, Р. Кірпіченко (Співак, 71), Р. Світличний (Дземку, 88), В. Субочев, В. Ковтун, Є. Малик, Є. Стрельцов (Бажан, 64).

Запасні: Є. Макаренко, С. Дземку, О. Бажан, Є. Співак, В. Рудченко, І. Тимченко, О. Гулович.

Головний тренер: Олександр Кулик.

«Звягель» з Новограда-Волинський грав на виїзді з футбольним клубом «ОДЕК» із села Оржін, що на Рівненщині. Перед грою стало відомо, що з «ОДЕКом» не зіграє найкращий бомбардир команди Роман Гусак.

Стартовий склад «Звягеля»: Дворнін – Березін, Максимчук, Бусленко, Чапський – Багінський, Куба – Слюсар, Д. Швець, Гороницький – Корнійчук.

На заміну виходили: Ващенко, Лавренюк, І. Тимофєєв, Балан.

«ОДЕК» на правах господаря одразу почав агресивно просуватися у напрямку воріт Олексія Дворніна і вже у дебюті зустрічі досяг успіху. На 7-й хвилині після позиційної атаки у воротах «Звягеля» розписався Юрій Капустинський – 1:0.

У звягельчан м’яч відверто не тримався і захисники намагалися оживити атаку довгими закиданнями на Артема Гороницького. Не працювали фірмові звягельські фланги. Суперник виглядав дуже потужно і не давав новоградським футболістам провести бодай одну конструктивну атаку. Вже після півгодини гри «Звягель» «горів» 3:0 і лише красивий гол  Дмитра Швеця на 36-й хвилині вселив у голосиситих новоградських ультрас мінімальну надію на позитивний результат.

У другому таймі гольова феєрія продовжилася. Вже на першій хвилині другої сорокап’ятихвилинки Юрій Кадепський довів рахунок до непристойного. «Звягелю» не вистачало командної швидкості й нестандартних дій. Гравці «ОДЕКа» легко читали задуми футболістів новоградського клубу і руйнували атаки у зародку.

Керманич новоград-волинців Руслан Скидан намагався освіжити флангову гру. На поле вийшли Ярослав Ващенко і Олександр Лавренюк. У «Звягеля» знову з’явилися моменти, однак господарів рятувала неточність ударів і голкіпер Богдан Когут. Чудову нагоду відзначитися змарнував Дмитро Швець.

Фінальну крапку в непростій для звягельчан грі поставив Юрій Красномовець – 5:1.

«Звягель» провалив свій перший серйозний екзамен, але звинувачувати футболістів новоградського клубу язик не поворухнеться. Суперник виглядав відверто сильнішим і майстернішим. Гравці клубу з Рівненщини атакували невимушено, в один дотик і дуже швидко.

Матч-відповідь відбудеться на стадіоні «Авангард» у Новограді 25 вересня.