Молодіжна збірна України WU-19 вийшла до еліт-раунду відбору на Євро-2019

укр_азер_wu19_140318_3

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 здобула другу перемогу на груповому відбірному етапі Євро-2019 і вийшла до еліт-раунду відбору.

Підопічні Наталії Зінченко в другому поєдинку в групі 8 відбірного раунду Євро-2018 в Алітусі переграли збірну Литви з рахунком 2:0. Матч проходив за переваги синьо-жовтих, про що свідчить статистика ударів по воротах — 15:9 на користь українок.

Перший гол у зустрічі вже на 8-й хвилині провела Вероніка Нікітюк. Наступного взяття воріт глядачам довелося чекати більше цілого тайму. Та на 60-й хвилині зустрічі Юлія Семенюк подвоїла перевагу збірної України. Як виявилося, цей м’яч був останнім у зустрічі.

Таким чином, наша жіноча молодіжна збірна WU-19 достроково вийшла до еліт-раунду відбору на Евро-2019.

Відбірний етап Євро-2019 (WU-19). Група 8

Україна (WU-19) — Литва (WU-19) — 2:0 (1:0)

Голи: Нікітюк (8), Семенюк (60).

Україна (WU-19): Крищишин, Лукач, Білокур (Вегерич, 90+1), Шайнюк, Колещук, Семенюк (Куп’як, 90+3), Котяш, Нікітюк, Ілліна, Постол (Гірин, 57), Куніна.

Литва (WU-19): Вайгініте, Блажіте, Девентінайте (Барткевічуте, 88), Прануліте (Клімашаускайте, 68), Курапаткіна, Патільскіте, Чяпайте (Макніте, 88), Гедгаудайте, Шмігельскайте, Вайтукайтіте, Рогачова.

В іншому матчі нашої групи 8 збірна Ірландії переграла Фарерські острови з рахунком 3:0 і також кваліфікувалася до еліт-раунду відбору. Ситуація в нашій четвірці після двох турів виглядає так:

Турнірна таблиця

І В Н П М О
1. Ірландія 2 2 0 0 10—0 6
2. Україна 2 2 0 0 6—0 6
3. Фарерські о-ви 2 0 0 2 0—7 0
4. Литва 2 0 0 2 0—9 0

В останньому турі відбору на Євро-2019 молоді українки зустрінуться зі збірною Ірландії.

3 тур

08.10.2018

Литва — Фарерські острови (16.00)

Україна — Ірландія (16.00)

За регламентом до еліт-раунду відбору на Євро-2019 виходять дві кращі команди кожної з 11-ти груп, а також два кращих володаря третіх місць за підсумками матчів проти збірних, які посіли перше та друге місця. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 23 листопада, а поєдинки цієї стадії пройдуть весною 2019 року.