Новини з районів: у Романові відбувся турнір з футболу, присвячений Дню молоді

1A27415D-16A1-4744-852F-42BE85658183

30 червня 2019 р. в смт Романів  на стадіоні ДЮСШ відбувся відкритий районний турнір з футболу, присвячений Дню молоді. Футбольні змагання проводились за ініціативи та фінансової підтримки відділу молоді, спорту та охорони здоров’я РДА та Романівської районної федерації футболу.

У турнірі взяло участь 5 команд: ФК «Легіон» с. Паволочка, ФК «Колос» с. Романівка, ФК «Зоря» с. Врублівка, ФК «ВІК-Сервіс» смт Романів та СК «Алмаз» смт Романів. Ігри проходили одночасно на двох зменшених ігрових полях по колу.

Гравці команд на футбольному полі демонстрували свою спортивну майстерність, жагу до перемоги, повагу до суперника.

У підсумку, переможцем турніру, не зазнавши жодної поразки, стала команда СК «Алмаз» смт Романів. Друге місце виборола команда ФК «Зоря» с. Врублівка, набравши однакову кількість очок з командою ФК «Легіон», але мінімально перемігши її в особистій зустрічі. Третє місце здобула команда ФК «Легіон» с. Паволочка.

Команди-переможці відкритого футбольного турніру, з нагоди Дня молоді, нагороджені грамотами, кубками та футбольними м’ячами.