Результати. Перша ліга

Матчі ІІ кола

Південь U-14

Незіграні матчі

Дата Матч
31.05.2021(понеділок) ДЮСШ  (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 3:2
20.06.2021(неділя) ФК Миропіль – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
20.06.2021(неділя) Полісся (м. Житомир) –  ДЮСШ (Любар)
25.06.2021(п’ятниця) ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
25.06.2021(п’ятниця) ДЮСШ (Бердичів) – Фортуна (Андрушівка)
29.06.2021(вівторок) ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Полісся (м. Житомир)
29.06.2021(вівторок) Фортуна (Андрушівка) –  ДЮСШ (Любар)
05.06.2021(субота) ФК Миропіль – ДЮСШ (Бердичів) – 3:5

  Тур 8

13.05.2021 (четверг)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:1

ФК Миропіль– ДЮСШ (Любар) –

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:4

ФК Брусилів – Полісся (м. Житомир) – 0:3

Тур 9

18.05.2021 (вівторок)

ФК Брусилів – ДЮСШ (Ружин) – 0:3

Полісся (м. Житомир) – Фортуна (Андрушівка) – 4:0

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Миропіль – 4:2

ДЮСШ (Любар) – ДЮСШ (Бердичів) – 2:3

Тур 10

25.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Любар) – 8:0

Фортуна (Андрушівка) – ФК Брусилів – 3:0

ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:1

ФК Миропіль – Полісся (м. Житомир) – 3:4

Тур 11

03.06.2021 (четвер)

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Ружин) – 1:0

ФК Брусилів – ФК (Миропіль) – 0:3

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Бердичів) – 1:0

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ (Любар) – 4:0

Тур 12

17.06.2021 (четвер)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) –

ДЮСШ (Любар) –  Полісся (м. Житомир) –

ДЮСШ (Бердичів) – ФК Брусилів –

ФК Миропіль – Фортуна (Андрушівка) –

Тур 13

04.07.2021 (неділя)

ФК Миропіль – ДЮСШ (Ружин)

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Бердичів)

ФК Брусилів – ДЮСШ (Любар)

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ-АІК  (Чуднів)

Тур 14

08.07.2021 (четвер)

ДЮСШ (Ружин) – Полісся (м. Житомир)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Брусилів

ДЮСШ (Любар) – Фортуна (Андрушівка)

ДЮСШ (Бердичів) – ФК Миропіль

Північ U-14

Незіграні матчі

Дата Матч
13.06.2021(неділя) ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:1
17.06.2021(четвер) ДЮСШ (Радомишль) – ДЮКФП (Новоград-Волинський)
20.06.2021(неділя) Оріон (Нова-Борова) – ФК Мал (Коростень)

 Тур 8

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Довбиш) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:3

ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 3:0

ДЮСШ (Хорошів) – Оріон (Нова-Борова) – 3:1

Тур 9

20.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Довбиш) – 3:0

ДЮСШ (Радомишль) – ФК Мал (Коростень) – 0:9

ДЮСШ (Лугини) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 4:0

Тур 10

25.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Довбиш) – Оріон (Нова-Борова) – 0:3

ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:7

ДЮКФП (Новоград-Волинський)  ФК Мал (Коростень) – 1:3

 Тур 11

03.06.2021 (четвер)

ДЮСШ (Довбиш) – ДЮСШ (Радомишль) – 0:3

ДЮСШ (Лугини) – Оріон (Нова-Борова) –

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:3

Тур 12

09.06.2021 (середа)

ДЮСШ (Хорошів) ФК Мал (Коростень) – 1:5

Оріон (Нова-Борова) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1

ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ (Лугини) – 3:1

Тур 13

24.06.2021 (четвер)

ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Довбиш)

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Лугини)

Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ (Радомишль)

Тур 14

28.06.2021 (понеділок)

ДЮСШ (Довбиш) – ДЮСШ (Лугини)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Радомишль)

ФК Мал (Коростень) – Оріон (Нова-Борова)

Південь U-16

Незіграні матчі

Дата Матч
30.05.2021(неділя) ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Романів) – 6:1
3.06.2021(четвер) Темп (с. Селянщина) –ДЮСШ (Бердичів) – 0:3
6.06.2021(неділя) «СДЮСШОР-Полісся» (м. Житомир) – ДЮСШ (Романів) – 3:0

 Тур 6

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ  (Бердичів) – 2:1

ДЮСШ (Коростишів) – Полісся (м. Житомир) – 0:3

Тур 7

20.05.2021 (четвер)

Темп (с. Селянщина) – Полісся (м. Житомир)  – 0:3

ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ (Романів) – 0:3

Тур 8

26.05.2021 (середа)

ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Коростишів) – 3:0

ДЮСШ (Романів) – Темп (с. Селянщина) –

 Тур 9

08.06.2021 (вівторок)

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Бердичів)  – 1:1

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ (Коростишів) – 3:0

Тур 10

15.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ  (Бердичів) – Темп (с. Селянщина)  – 2:2

 ДЮСШ (Романів) – Полісся (м. Житомир) –

Північ U-16

Незіграні матчі

Дата Матч
30.05.2021(неділя) Городницька ЗОШ (Городниця) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0

Тур 6

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:0

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 0:3

ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Ємільчине) – 0:2

 Тур 7

18.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Ємільчине) – 3:1

ДЮСШ (Хорошів) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 3:3

ДЮСШ (Малин) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0

 Тур 8  

26.05.2021 (середа)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) –ДЮСШ (Іршанськ) – 0:3

Городницька ЗОШ (Городниця) –ДЮСШ (Малин) – 3:1

ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:5

 Тур 9

01.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:0

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:3

Городницька ЗОШ (Городниця) – ДЮСШ (Ємільчине) –  9:0

 Тур 10

08.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Іршанськ) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 1:3

ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Малин) – 0:2

1 тур
25.09.20.2020
 
Південь
U
-14
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Ружин – перенесено на резервний день
ДЮСШ Любар  – ФК Миропіль – 3:2
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Фортуна (Андрушівка) – 8:0
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Брусилів – 10:0
 
Північ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮСШ Лугини   – ФК «Мал-2» Коростень – 0:5
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U14 – 5:3
 
Південь
U-16
ДЮСШ Бердичів U16 – ДЮСШ Романів  – перенесено
ДЮСШ Коростишів – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – 0:0
 
Північ
ДЮСШ Хорошів U16 – ДЮСШ Іршанськ – 0:1
ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Малин – перенесено
Городницька ЗОШ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – перенесено на резервний день
2 тур 

29.09.2020, 01.10.2020

Північ
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів U14 – 1:2
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль – 8:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020 – 2:3
U-16

ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Іршанськ| – 2:0
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів U16 01.10.2020 – 2:2
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – ДЮСШ Малин 01.10.2020 – 3:0

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Брусилів – 2:1
Фортуна (Андрушівка)  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14 – 0:2
ФК Миропіль  – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – перенесено
ДЮСШ Бердичів U14  – ДЮСШ Любар – 6:0
U-16

СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина) – 4:0
ДЮСШ Романів  – ДЮСШ Коростишів – перенесено

3 тур
06.10.2010, 07.10.2020

Північ – 06.10
U-14

Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Довбиш – 1:1
ДЮСШ Хорошів U14  – ДЮСШ Радомишль – 4:0
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – 5:1
U-16

ДЮСШ Іршанськ – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – 07.10 – 1:4
ДЮСШ Малин  – Городницька ЗОШ – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16  – ДЮСШ Ємільчине – 2:2

 

Південь – 07.10
U-14

ДЮСШ Любар  – ДЮСШ Ружин – 1:4
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів U14 – 5:6
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Миропіль – 6:3
ФК Брусилів  – Фортуна (Андрушівка) – 1:3

U-16

ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів U16 – перенесено
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів – 7:2

4 тур
13.10.2020, 15.10.2020

Північ – 15.10
U-14

ДЮСШ Радомишль  – ДЮСШ Довбиш – 13.10
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Лугини – 2:2
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮСШ Малин – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14
ДЮСШ Ємільчине  – Городницька ЗОШ – 3:2

 

Південь – 13.10
U-14

ДЮСШ Ружин  – Фортуна (Андрушівка) – 0:0
ФК Миропіль  – ФК Брусилів – 9:1
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Любар  – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 0:8

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – 2:0
ДЮСШ Коростишів –  Темп (с. Селянщина) – 1:5

5 тур
20.10.2020, 21.10.2020

Північ – 20.10
U-14

ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – Оріон (Нова-Борова) – 2:0
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Радомишль

U-16

Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Ємільчине – 4:0
ДЮСШ Малин  – ДЮСШ Хорошів 16/14 – 21.10

 

Південь – 21.10
U-14

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Любар
ФК Брусилів  – ДЮСШ Бердичів 16/14 – 1:7
Фортуна (Андрушівка)  – ФК Миропіль – 1:2

U-16

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Бердичів 16/14
—– – ДЮСШ Коростишів
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Романів