Результати. Перша ліга

1 тур
25.09.20.2020
 
Південь
U
-14
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Ружин – перенесено на резервний день
ДЮСШ Любар  – ФК Миропіль
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Фортуна (Андрушівка)
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Брусилів
 
Північ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮСШ Лугини   – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮСШ Радомишль  – ——
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U14
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U16
 
Південь
U-16
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Романів  – 24.09.2020
ДЮСШ Бердичів U16 – ДЮСШ Романів  – 24.09.2020
ДЮСШ Коростишів – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – перенесено на резервний день
Темп (с. Селянщина) – —–
 
Північ
ДЮСШ Хорошів U14  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮСШ Хорошів U16 – ДЮСШ Іршанськ
ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Малин
Городницька ЗОШ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – перенесено на резервний день
2 тур 

29.09.2020, 01.10.2020

Північ
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів U14
ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів U16
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020

U-16

ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Іршанськ|
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів U14 01.10.2020
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів U16 01.10.2020

ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – ДЮСШ Малин 01.10.2020
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – ДЮСШ Малин 01.10.2020

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Брусилів
Фортуна (Андрушівка)  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14
ФК Миропіль  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
ДЮСШ Бердичів U14  – ДЮСШ Любар
ДЮСШ Бердичів U16  – ДЮСШ Любар

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – —–
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина)
ДЮСШ Романів  – ДЮСШ Коростишів

3 тур
06.10.2010, 07.10.2020

Північ – 06.10
U-14

Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Довбиш
ДЮСШ Хорошів U14  – ДЮСШ Радомишль
ДЮСШ Хорошів U16 – ДЮСШ Радомишль
—— – ДЮСШ Лугини
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16

U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – 07.10
ДЮСШ Іршанськ – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – 07.10
ДЮСШ Малин  – Городницька ЗОШ
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮСШ Ємільчине

 

Південь – 07.10
U-14

ДЮСШ Любар  – ДЮСШ Ружин
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів U14
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів U16
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Миропіль
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – ФК Миропіль
ФК Брусилів  – Фортуна (Андрушівка)

U-16

ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів U14
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів U16
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів
—– – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14