Результати. Вища та Перша ліги. Сезон 2018/2019

ДЮФЛ Житомирської області. Вища ліга.

1 тур

26.09.2018

U-14 «Полісся-2» (Житомир)  – «Мал» (Коростень) – 0:7

U-16 «Полісся-2» (Житомир)  – «Мал» (Коростень) – 0:0

U-14 ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮСШ м. Овруч – 1:4

U-16 ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮСШ м. Овруч – 0:5

U-14 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – ДЮСШ м. Бердичів – 0:3

U-16 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – ДЮСШ м. Бердичів – 1:3

U-14 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – «Полісся» (Житомир) – 0:4

U-16 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – «Полісся» (Житомир) – 1:1

2 тур

10.10.2018

U-14 «Мал» (Коростень) – «Полісся-2» (Житомир) – 0:0

U-16 «Мал» (Коростень) – «Полісся-2» (Житомир) – 1:0

U-14 ДЮСШ м. Бердичів – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 2:0

U-16 ДЮСШ м. Бердичів – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 2:1

U-14 ДЮСШ м. Овруч  – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – 4:0

U-16 ДЮСШ м. Овруч  – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – 1:0

U-14 «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ (Баранівка) – 5:0

U-16 «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ (Баранівка) – 6:0

3 тур

17.10.2018

U-14 ДЮСШ (Баранівка)  – «Мал» (Коростень) – 2:7

U-16 ДЮСШ (Баранівка)  – «Мал» (Коростень) – 0:6

U-14 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – «Полісся» (Житомир) – 1:4

U-16 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – «Полісся» (Житомир) – 0:2

U-14 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – ДЮСШ м. Овруч – 2:1

U-16 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – ДЮСШ м. Овруч – 2:0

U-14 «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ м. Бердичів – 0:0

U-16 «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ м. Бердичів – 2:0

4 тур

31.10.2018

U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ м. Бердичів – 0:0

U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ м. Бердичів – 1:0

U-14 ДЮСШ м. Овруч  – «Полісся-2» (Житомир) –  1:3

U-16 ДЮСШ м. Овруч  – «Полісся-2» (Житомир) – 1:0

U-14«Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – матч перенесено

U-16 «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – матч перенесено

U-14 ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – 3:1

U-16 ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – 2:3

5 тур

14.11.2018

U-14 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – «Мал» (Коростень) – 1:3

U-16 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – «Мал» (Коростень) – 1:3

U-14 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – ДЮСШ (Баранівка) – 3:0

U-16 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – ДЮСШ (Баранівка) – 8:0

U-14 «Полісся-2» (Житомир) – «Полісся» (Житомир) – матч перенесено

U-16 «Полісся-2» (Житомир) – «Полісся» (Житомир) – матч перенесено

U-14 ДЮСШ м. Бердичів – ДЮСШ м. Овруч – 5:0

U-16 ДЮСШ м. Бердичів – ДЮСШ м. Овруч – 4:2

6 тур

18.11.2018

U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ м. Овруч – 5:0

U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ м. Овруч – 4:0

U-14 «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ м. Бердичів – матч перенесено

U-16 «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ м. Бердичів – матч перенесено

U-14 ДЮСШ (Баранівка)  – «Полісся-2» (Житомир) – матч перенесено

U-16 ДЮСШ (Баранівка)  – «Полісся-2» (Житомир) – матч перенесено

U-14 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 2:1

U-16 ДЮКФП м. Новоград-Волинський – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 0:2

7 тур

22.11.2018

U-14 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – «Мал» (Коростень) –

U-16 ДЮСШ-Жерм (Черняхів)  – «Мал» (Коростень) –

U-14 «Полісся-2» (Житомир) – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – матч перенесено

U-16 «Полісся-2» (Житомир) – ДЮКФП м. Новоград-Волинський – матч перенесено

U-14  ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮСШ м. Бердичів –

U-16 ДЮСШ (Баранівка)  – ДЮСШ м. Бердичів –

U-14  ДЮСШ м. Овруч  – «Полісся» (Житомир) -матч перенесено

U-16 ДЮСШ м. Овруч  – «Полісся» (Житомир) – матч перенесено

ДЮФЛ Житомирщини. Перша ліга. Північ. І коло

1 тур

27.09.2018

U-14 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Іршанськ – 3:3

U-16 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Іршанськ – 2:2

U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Малин – 2:0

U-16 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Малин – 1:4

U -14 «МАЛ-2» (Коростень) U-14 – Ємільчине – 7:0

28.09.2018

U -16 Городницька ЗОШ – Народицька ДЮСШ – перенесено

 

2 тур

02.10.2018

U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Іршанськ – 4:1

U-16 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Іршанськ – 2:1

U-14 «МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Малин – 5:1

04.10.2018

U-14 Народицька ДЮСШ – ДЮСШ Радомишль – 0:5

U-16 Народицька ДЮСШ – ДЮСШ Радомишль – 3:11

06.10.2018

U-16 ДЮСШ Хорошів – Городницька ЗОШ – 5:0

 3 тур

11.10.2018

U-14 ДЮСШ Іршанськ – Ємільчине – 1:0

U-14 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Хорошів – 1:6

U-16 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Хорошів – 2:1

U-14 ДЮСШ Радомишль – «МАЛ-2» (Коростень) – 0:8

U-14ДЮСШ Лугини – Народицька ДЮСШ – 5:1

U-16 ДЮСШ Лугини – Народицька ДЮСШ – 7:5

 4 тур

16.10.2018

U-14 ДЮСШ Малин – Ємільчине – 2:0

U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів – перенесено

U-16 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів – перенесено

U-14 Народицька ДЮСШ – «МАЛ-2» (Коростень) – 1:18

20.10.2018

U-16 ДЮСШ Іршанськ – Городницька ЗОШ – 2:2

5 тур

24.10.2108

U-14 «МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 3:0

U-14 ДЮСШ Хорошів – Народицька ДЮСШ – перенос

U-16 ДЮСШ Хорошів – Народицька ДЮСШ – перенос

U-14 Ємільчине U-14 – ДЮСШ Радомишль – перенос

U-16 Городницька ЗОШ – ДЮСШ Малин – 3:2

6 тур

30.10.2018

U-14 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Іршанськ – 1:0

U-16 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Іршанськ – 0:3

U-14 Ємільчине – Народицька ДЮСШ – 1:0

U-16 Городницька ЗОШ – ДЮСШ Лугини – 4:1

31.10.2018

U-14 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Радомишль – 3:0

U-16 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Радомишль – 3:2

7 тур

02.11.2018

U-14 ДЮСШ Лугини – Ємільчине – 6:1

U-14 «МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Хорошів – 5:3

03.11.2018

U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин – 1:1

U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин – 2:5

U-16 ДЮСШ Радомишль – Городницька ЗОШ – 7:1

 8 тур

07.11.2018

U-14 Народицька ДЮСШ – ДЮСШ Іршанськ – 0:2

U-16 Народицька ДЮСШ – ДЮСШ Іршанськ – 4:2

U-14 «МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Лугини – 5:2

U-14 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 2:1

U-16 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 1:4

 9 тур

10.11.2018

U-14 Ємільчине – ДЮСШ Хорошів – 4:1

U-14 ДЮСШ Малин – Народицька ДЮСШ – 7:0

U-16 ДЮСШ Малин – Народицька ДЮСШ – 11:0

U-14 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Лугини – перенос

U-16 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Лугини – перенос

ДЮФЛ Житомирщини. Перша ліга. Південь. І коло

1 тур

27.09.2018

U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Бердичівського р-н – 3:1

U-14 Темп Селянщина – ДЮСШ Ружин – 5:1

U-14 Любарська ДЮСШ – ФК «Макарівка» – 0:8

U-16 ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Довбиш 7:1

2 тур

02.10.2018

U-16 ФК Миропіль  – ДЮСШ-2 Бердичів – 2:1

03.10.2018

U-14 ФК «Макарівка»  – ДЮСШ Коростишів – 4:2

U-14 ДЮСШ Ружин – Любарська ДЮСШ – 3:0

04.10.2018

U-14 ДЮСШ Бердичівського р-н – Темп Селянщина – 2:1

3 тур

09.10.2018

U-14 ДЮСШ Бердичівського р-н – ФК «Макарівка» – 0:6

U-16 ФК Миропіль U-16 – ДЮСШ Довбиш – 2:0

U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Коростишів – 2:2

U-16 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Коростишів – 0:4

U-14 Темп Селянщина – Любарська ДЮСШ – 3:0

U-16 Темп Селянщина – Любарська ДЮСШ – 3:0

4 тур

18.10.2018

U-16 Темп Селянщина – ФК Миропіль – 1:1

U-14 Любарська ДЮСШ – ДЮСШ Бердичівського р-н – 4:1

U-14 ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Ружин – 0:3

5 тур

23.10.2018

U-14 ДЮСШ Бердичівського р-н – ДЮСШ Коростишів – 3:0

U-16 ФК Миропіль – Любарська ДЮСШ – 1:1

U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – Темп Селянщина – перенос

U-16 ДЮСШ-2 Бердичів – Темп Селянщина – перенос

6 тур

31.10.2018

U-14 Любарська ДЮСШ – ДЮСШ-2 Бердичів – 0:2

U-16 Любарська ДЮСШ – ДЮСШ-2 Бердичів – 0:1

U-16 ДЮСШ Коростишів – ФК Миропіль – 8:0

U-16 ФК «Макарівка» U-14 – ДЮСШ Ружин – 9:1

7 тур

03.11.2018

U-14 ДЮСШ Коростишів – Темп Селянщина – 3:0

U-16 ДЮСШ Коростишів – Темп Селянщина – 9:1

U-16 ДЮСШ Довбиш – ДЮСШ-2 Бердичів – 1:3

U-14 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичівського р-н – 3:1

8 тур

07.11.2018

U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – ФК «Макарівка» – 0:6

U-14 Любарська ДЮСШ – ДЮСШ Коростишів – 0:5

U-16 Любарська ДЮСШ – ДЮСШ Коростишів – 0:2

06.11.2018

U-16 Темп Селянщина – ДЮСШ Довбиш – 2:3

 9 тур

10.11.2018

U-16 ДЮСШ Довбиш – Любарська ДЮСШ – 3:1

U-14 ФК «Макарівка» – Темп Селянщина – 8:1

U-14 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-2 Бердичів – 1:3