Результати. Сезон 2019

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд (40 років і старші). І КОЛО

Група «Захід»

5 тур. 23 червня

«Тетерів (Чуднів) – ФК «Миропіль» – 5:2

ФК «Баранівка» – «Авангард» (Новоград-Волинський) –

Група «Центр»

5 тур. 23 червня

ФК «Махнівка» – ФК «Коростишів» – 3:4

ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир) – 0:2

ФК «Пулини» – ФК «Черняхів» – 0:3

Група «Північ»

5 тур. 23 червня

ФК «Радомишль» – ФК «Малин» – 2:2

«Вруший» (Овруч) – ФК «Іршанськ» – матч не дограний

«Ветеран» (Лугини) – «Мал» (Коростень) – 1:0

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 4 тур

Група «Захід»

ФК «Миропіль» -«Керамік» (Баранівка) – 0:2
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Еней» (Романів) – 1:0

Група «Центр»

ФК «Коростишів» – ФК «Пулини» – 1:1
ФК «Черняхів» – ФК «Попільня» – 2:1
«Полісся» (Житомир) – ФК «Махнівка» – матч перенесено

Група «Північ»

ФК «Малин» – «Ветеран» (Лугини) – 0:2
«Мал» (Коростень) – «Вручий» (Овруч) – 3:0
ФК «Іршанськ» – ФК «Радомишль» – 1:2

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 3 тур

Група «Захід»

9 червня

11:00 «Тетерів» (Чуднів) – «Авангард» (Новоград-Волинський)– 2:1

15:00 «Еней» (Романів) – «Керамік» (Баранівка) – 1:2

Група «Центр»

9 червня

13:00 «Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів» – 2:0

11:00 ФК «Махнівка» – ФК «Черняхів» – 0:3

11:00 ФК «Попільня» – ФК «Пулини» – 3:0

Група «Північ»

9 червня                

11:00 ФК «Іршанськ» – ФК «Малин» – 1:0

11:00 ФК «Радомишль» – «Мал» (Коростень) – 0:4

11:00 «Вручий» (Овруч) – «Ветеран» (Лугини) – 0:3

 Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд

Група «Захід». 2 тур

2 тур. 2 червня

15:00 Миропіль – Романів –0:1

11:00 Баранівка – Чуднів – 5:1

11:00 Новоград-Волинський пропускав тур

Група «Центр». 2 тур

2 тур. 2 червня

11:00 Коростишів – Попільня – 2:3

11:00 Пулини – Махнівка – 2:2

11:00 Черняхів – Житомир – 7:1

Група «Північ». 2 тур

2 тур. 2 червня

11:00 Малин – Овруч – 0:1

11:00 Лугини – Радомишль – 1:2

11:00 Коростень – Іршанськ – 6:0

Група «Захід»

1 тур. 26 травня

Новоград-Волинський – Миропіль – 2:1

Любар – Баранівка – -:+

Чуднів – Романів – 1:0

Група «Центр»

1 тур. 26 травня

Черняхів – Коростишів – 2:0

Житомир – Пулини – 3:0

Махнівка – Попільня – 3:5

Група «Північ»

1 тур. 26 травня

Малин – Коростень – 2:1

Іршанськ – Лугини – 0:1

Радомишль – Овруч – 0:0