«Танкіст» – переможець зимового турніру «Сніжинка-2017»

1

У суботу, 18 березня, відбулися фінальні ігри «Сніжинки-2017». Нагадаємо, що до фінальної стадії дійшли: «Іванків», «Дангард», «Танкіст» та «Технічний ліцей».

У матчі за бронзові медалі сильнішими виявилися дебютанти турніру ФК «Іванків», які з рахунком 4:0 розгромили «Дангард». А в фінальній баталії за «золото» новогуйвинський «Танкіст» переміг черняхівський «Технічний ліцей» з рахунком 3:0.

Фінальний поєдинок розпочався досить рівно, але згодом ініціативою заволодів «Танкіст», який почав нав’язувати суперникам свою гру та виконав серію флангових атак. Черняхівська команда намагалася протидіяти атакам «Танкіста» та активно виходила в контрнаступ, який не приніс бажаних плодів. Під кінець першого тайму «Танкісту» вдалося скористатися помилкою «Технічного ліцею» та організували швидку контратаку, яка й завершилась голом: гравець новогуйвинської команди бездоганно пробив у лівий нижній кут без шансів для кіпера – 1:0. У другому таймі ФК «Танкіст» подвоює перевагу в рахунку – 2:0. Хоча черняхівці не полишали спроб відігратися: команда виконала декілька кутових та штрафний, проте новогуйвинський захист не пас задніх та нейтралізував  небезпеку. Після «пожежі» біля власних воріт, під час одного з наступів лівим флангом, «Танкіст» хоронить шанси «Техліцею» на перемогу в турнірі, зробивши рахунок розгромним  – 3:0.

«Ми дуже задоволені перемогою, трохи заважала погода, але умови для всіх рівні. Вважаю, що “Сніжинка-2017” пройшла на належному рівні. Дуже довго йшли до перемоги в цьому турнірі, адже минулого року «Танкіст» поступився у фінальному матчі Андрушівці. Також хочу подякувати “Технічному ліцею” за те, що сьогодні був справжній суперницький дух, була дуже достойна боротьба», – поділився капітан ФК «Танкіст» Олександр Прус.

Отже, призерами турніру стали:

І місце – «Танкіст» (Новогуйвинськ)

ІІ  місце –  «Технічний ліцей» (Черняхів)

ІІІ місце – «Іванків» (Іванків)

Кращий воротар турніру  – Григорій Поліщук («Технічний ліцей»)

Кращий гравець турніру – Богдан Мосійчук («Танкіст»)

Відзначили кращих та нагородили кубками призерів турніру: голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, перший заступник голови федерації Віктор Радушинський, виконавчий директор федерації Руслан Маєвський, заступник начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець та народний депутат України Павло Дзюблик.

«Вийшов доволі непоганий турнір по рівню гри та гравців. Наголошу на тому, що наступної зими також будуть проводитись подібні змагання. Підготовка до нового сезону в зимовий період завжди потрібна. Всім командам бажаю вдалого сезону, попереду нас очікує багато цікавих баталій», – відмітив голова федерації Руслан Павлюк.