Фінальна частина
1/2 фіналу
20 червня, Бердичів
БЛІСП ДЮСШ Бердичів – ДЮКФП Звягель – 0:3
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Баранівка – 4:2
Матч за ІІІ місце
БЛІСП ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 5:1
Фінал
ДЮКФП Звягель – «Мал» (Коростень) – 1:6
U-16 ГРУПА А
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
1 | 26.04.2023
середа |
«Фортуна» Андрушівка | 2:2 | ДЮСШ Романів |
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | 1:7 | ДЮСШ Баранівка | ||
2 | 04.05.2023
четвер |
ДЮСШ Баранівка | 5:3 | «Фортуна» Андрушівка |
ДЮСШ Романів | 1:4 | “БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | ||
3 | 09.05.2023
вівторок |
“БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | 3:0 | ДЮСШ Баранівка |
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | 2:2 | «Фортуна» Андрушівка | ||
4 | 17.05.2023
середа |
ДЮСШ Романів | 3:1 | СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) |
«Фортуна» Андрушівка | 0:4 | “БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | ||
5 | 25.05.2023
четвер |
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | 0:2 | “БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) |
ДЮСШ Баранівка | 3:0 | ДЮСШ Романів | ||
6 | 30.05.2023
вівторок |
«Фортуна» Андрушівка | 1:2 | ДЮСШ Баранівка |
“БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | 3:0 | ДЮСШ Романів | ||
7 | 01.06.2023
четвер |
ДЮСШ Романів | 3:0 | «Фортуна» Андрушівка |
ДЮСШ Баранівка | 3:1 | СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | ||
8 | 07.06.2023
середа |
ДЮСШ Баранівка | 3:1 | “БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) |
«Фортуна» Андрушівка | 3:4 | СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | ||
9 | 09.06.2023
п’ятниця |
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | 4:4 | ДЮСШ Романів |
“БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | 9:1 | «Фортуна» Андрушівка | ||
10 | 13.06.2023
вівторок |
“БЛІСП-ДЮСШ” (Бердичів) | СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) | |
ДЮСШ Романів | 2:4 | ДЮСШ Баранівка |
Фінал U-16 – 20.06.2023 вівторок (1-2 місця в групах) м. _________
U-16 ГРУПА Б
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 27.04.2023
четвер |
ДЮКФП-2 (Звягель) | 0:1 | “ДЮСШ-Мал” (Коростень) |
ДЮСШ Іршанськ | 1:5 | ДЮСШ Лугини | ||
2 | 02.05.2023
вівторок |
ДЮСШ Іршанськ | 0:5 | ДЮКФП-1 (Звягель) |
ДЮСШ Лугини | 0:1 | “ДЮСШ-Мал” (Коростень) | ||
3 | 10.05.2023
середа |
ДЮСШ Лугини | 0:1 | ДЮКФП-2 (Звягель) |
“ДЮСШ-Мал” (Коростень) | 1:1 | ДЮКФП-1 (Звягель) | ||
4 | 18.05.2023
четвер |
“ДЮСШ-Мал” (Коростень) | 4:1 | ДЮСШ Іршанськ |
ДЮКФП-1 (Звягель) | 4:3 | ДЮКФП-2 (Звягель) | ||
5 | 23.05.2023
вівторок |
ДЮКФП-1 (Звягель) | 5:1 | ДЮСШ Лугини |
ДЮКФП-2 (Звягель) | 5:1 | ДЮСШ Іршанськ | ||
6 | 31.05.2023
середа |
“ДЮСШ-Мал” (Коростень) | 3:0 | ДЮКФП-2 (Звягель) |
ДЮСШ Лугини | 3:0 | ДЮСШ Іршанськ | ||
7 | 02.06.2023
п’ятниця |
ДЮКФП-1 (Звягель) | 11:0 | ДЮСШ Іршанськ |
“ДЮСШ-Мал” (Коростень) | 1:2 | ДЮСШ Лугини | ||
8 | 06.06.2023
вівторок |
ДЮКФП-2 (Звягель) | 5:1 | ДЮСШ Лугини |
ДЮКФП-1 (Звягель) | 0:1 | “ДЮСШ-Мал” (Коростень) | ||
9 | 08.06.2023
четвер |
ДЮСШ Іршанськ | 0:3 | “ДЮСШ-Мал” (Коростень) |
ДЮКФП-2 (Звягель) | 1:3 | ДЮКФП-1 (Звягель) | ||
10 | 13.06.2023
вівторок |
ДЮСШ Лугини | 1:5 | ДЮКФП-1 (Звягель) |
ДЮСШ Іршанськ | 7:4 | ДЮКФП-2 (Звягель) |
Фінал U-16 – 20.06.2023 вівторок (1-2 місця в групах) м. __________