Житомиряни завершили сезон в юніорській першості України U-19

img-740414957000200

МФК “Житомир” завершив сезон в юніорській першості України U-19 на восьмому місці.

У середу, 24 травня, відбулися заключні поєдинки Першості України з футболу серед команд юніорів U19 сезону 2016/17. МФК “ЖитомирU-19” на домашньому полі стадіоні військового інституту поступився столичній “Зірці” з рахунком 0:4 і завершив турнір на сьомій позиції в групі 1.

Житомиряни активно розпочали гру, однак вже на 7 хвилині втрачають м’яч біля воріт суперника. Гості швидко організовують контратаку і гравець “Зірки”, залишившись без опіки захисту, вийшов сам на сам з воротарем і пробив у дальній кут воріт – 0:1. А через провальний захист правого флангу вже до перерви кияни вели в рахунку 0:4. Після перерви житомирянам вдалося зібратися і непогано відіграти останній тайм сезону, постійно пресингуючи ворота суперника. Забити, щоправда, не вдалося, але і не дозволяли суперникам серйозно загрожувати нашим воротам.

МФК “Житомир” – “Зірка” (Київ) – 0:4 (0:4)

МФК “Житомир” (4-2-3-1): Бурла — Пятницький, Кузнєцов, Климчук, Мирный — Червінський, Загоруй — Марченко, Девятак, Колодницький — Михалюк.

В інших матчах 18 туру в групі 1 сумській “Барсі” вдалося переграти “Черкаський Дніпро”, взявши таким чином реванш за домашню поразку в І колі. Однак на турнірне становище обох команд результат не вплинув і вони виходять у фінальну частину чемпіонату. Харківський “УФК-Олімпік” розгромив “Діназ” і також вийшов до наступного раунду турніру.