Календар

COMSPEC-Чемпіонат Житомирської області з футболу. Сезон 2021 року

ІІ коло 

10 тур, 14.08

«Полісся» (Ставки) – «Зоря» (Романів)

«Мал» (Коростень) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

СК «Радовель» – ФК «Миропіль»

«Агролайф» (Новоселиця) – ФК «Бердичів»

11 тур, 21.08

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Зоря» (Романів)

ФК «Миропіль» – «Полісся» (Ставки)

ФК «Бердичів» –  «Мал» (Коростень)

«Агролайф» (Новоселиця) – СК «Радовель» – перенесено на резервний день

12 тур, 28.08

«Зоря» (Романів) – ФК «Миропіль»

ФК «Бердичів» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Новоселиця)

СК «Радовель» –  «Мал» (Коростень)

13 тур, 04.09

«Агролайф» (Новоселиця) – «Зоря» (Романів)

СК «Радовель» – ФК «Бердичів»

ФК «Миропіль» – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Ставки) –  «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

14 тур, 11.09

СК «Радовель» – «Зоря» (Романів)

«Мал» (Коростень) – «Агролайф» (Новоселиця)

ФК «Бердичів» – «Полісся» (Ставки)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Миропіль»

18.09 – Резервний день     

«Агролайф» (Новоселиця) – СК «Радовель»                              

15 тур, 25.09

«Зоря» (Романів) – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Ставки) – СК «Радовель»

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Агролайф» (Новоселиця)

ФК «Миропіль» – ФК «Бердичів»

16 тур, 02.10

«Зоря» (Романів) – ФК «Бердичів»

«Агролайф» (Новоселиця) – ФК «Миропіль»

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – СК «Радовель»

«Мал» (Коростень) – «Полісся» (Ставки)

COMSPEC-Чемпіонат Житомирської області з футболу. Сезон 2021 року

І коло

1 тур, 08 травня

«Полісся» (Ставки) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

ФК «Миропіль» – СК «Радовель»

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Мал» (Коростень)

ФК «Бердичів» – «Агролайф» (Новоселиця)

«Зоря» (Романів) пропускає тур

2 тур, 15 травня

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) –«Полісся» (Ставки)

ФК «Бердичів» –«Зоря» (Романів)

«Агролайф» (Новоселиця) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Мал» (Коростень) – СК «Радовель»

ФК «Миропіль» пропускає тур

3 тур, 22 травня

«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»

СК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – ФК «Миропіль»

«Зоря» (Романів) – «Полісся» (Ставки)

«Агролайф» пропускає тур

4 тур, 29 травня

«Зоря» (Романів) – СК «Радовель»

«Полісся» (Ставки) – «Мал» (Коростень)

ФК «Миропіль» – «Агролайф»

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Бердичів»

«Звягель» (Новоград-Волинський) пропускає тур

5 тур, 05 червня

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)

«Зоря» (Романів) – «Агролайф»

«Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів»

ФК «Миропіль» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

СК «Радовель» пропускає тур

6 тур, 12 червня

ФК «Бердичів» – ФК «Миропіль»

«Агролайф» – «Полісся» (Ставки)

«Мал» (Коростень) – «Зоря» (Романів)

СК «Радовель» – «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) пропускає тур

7 тур, 19 червня

ФК «Миропіль» – «Зоря» (Романів)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

ФК «Бердичів» – СК «Радовель»

«Агролайф» – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Ставки) пропускає тур

8 тур, 26 червня

СК «Радовель» – «Агролайф»

«Звягель» (Новоград-Волинський) – ФК «Бердичів» – матч перенесено на резервний день

«Зоря» (Романів) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Мал» (Коростень) пропускає тур

8 тур, 28 червня

«Полісся» (Ставки) – ФК «Миропіль»

9 тур, 03 липня

«Агролайф» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Мал» (Коростень) – ФК «Миропіль»

СК «Радовель» – «Полісся» (Ставки)

«Зоря» (Романів) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

ФК «Бердичів» пропускає тур

01 липня – резервний день

«Звягель» (Новоград-Волинський) – ФК «Бердичів»  – матч 8-го туру

10 липня – резервний день