Календар

COMSPEC-Чемпіонат Житомирської області з футболу-2022. ІІ коло

8 тур

10 вересня, субота

ФК «Бердичів» – «Мал» (Коростень)

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Зоря» (Романів)

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Полісся-2» (Ставки)

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) пропускає тур

9 тур

17 вересня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Случ» (Новоград-Волинський)

«Зоря» (Романів) – ФК «Бердичів»

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)

«Ярунь (Ярунська ТГ) пропускає тур

10 тур

24 вересня, субота 

«Зоря» (Романів) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)

ФК «Бердичів» –  «Полісся-2» (Ставки)

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

«Мал» (Коростень) пропускає тур

11 тур

1 жовтня, субота

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – ФК «Бердичів»

«Полісся-2» (Ставки) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)

«Мал» (Коростень) – «Зоря» (Романів)

«Случ» (Новоград-Волинський) пропускає тур

12 тур

8 жовтня, субота

«Мал» (Коростень) – «Полісся-2» (Ставки)

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

ФК «Бердичів» – «Случ» (Новоград-Волинський)

«Зоря» (Романів) пропускає тур

15 жовтня – резервний день

13 тур

22 жовтня, субота

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Мал» (Коростень)

«Полісся-2» (Ставки) – «Зоря» (Романів)

ФК «Бердичів» пропускає тур

14 тур

29 жовтня, субота

«Зоря» (Романів) – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

«Мал» (Коростень) – «Случ» (Новоград-Волинський)

«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Бердичів»

«Полісся-2» (Ставки) пропускає тур

COMSPEC-Чемпіонат Житомирської області з футболу-2022. І коло

1 тур

16 липня, субота

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Агролайф» (Новоселиця)

«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів» 03.09 – Резервний день

«Зоря» (Романів) – «Случ» (Новоград-Волинський)

«Полісся-2» (Ставки) – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

2 тур

23 липня, субота

«Агролайф» (Новоселиця) – «Ярунь (Ярунська ТГ)

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Полісся-2» (Ставки)

ФК «Бердичів» – «Зоря» (Романів)

«Мал» (Коростень) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

3 тур

30 липня, субота 

«Агролайф» (Новоселиця) – «Мал» (Коростень) 31.08 – Резервний день

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Зоря» (Романів)

«Полісся-2» (Ставки) –  ФК «Бердичів»

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Случ» (Новоград-Волинський)

4 тур

6 серпня, субота

«Агролайф» (Новоселиця) – «Случ» (Новоград-Волинський)

ФК «Бердичів» – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Полісся-2» (Ставки)

«Зоря» (Романів) – «Мал» (Коростень)

5 тур

13 серпня, субота

«Зоря» (Романів) – «Агролайф» (Новоселиця)

«Полісся-2» (Ставки) – «Мал» (Коростень)

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Случ» (Новоград-Волинський) – ФК «Бердичів»

6 тур

20 серпня, субота

«Агролайф» (Новоселиця) – ФК «Бердичів»

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Случ» (Новоград-Волинський)

«Мал» (Коростень) – «Ярунь» (Ярунська ТГ)

«Зоря» (Романів) – «Полісся-2» (Ставки)

7 тур

27 серпня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Агролайф» (Новоселиця)

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Зоря» (Романів)

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)

ФК «Бердичів» – «Звягель» (Новоград-Волинський)

31.08 – Резервний день

«Агролайф» (Новоселиця) – «Мал» (Коростень)

03.09 – Резервний день

«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»

10.09 – Старт ІІ кола