Календар

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40 років і старші

8 тур, 18.07

Північ

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Радомишль»

«Вручий» (Овруч)  – «Колос» (Радогоща)

ФСК «Іршанськ» – «Граніт» (Черняхів)

«Авангард» (Малин) – пропускав тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – «Фанат» (Пулини)

«Моноліт» (Козятин) – «Керамік» (Баранівка)

ФК «Попільня»  – «Ветеран» (Коростишів)

9 тур, 25.07

Північ

«Граніт» (Черняхів) – «Вручий» (Овруч)

«Колос» (Радогоща) – «Колос» (Путиловичі)

«Ветеран» (Радомишль) – «Авангард» (Малин)

ФСК«Іршанськ» пропускав тур

Південь

ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир)

«Ветеран» (Коростишів) – «Моноліт» (Козятин)

«Керамік» (Баранівка) – «Фанат» (Пулини)

10 тур, 01.08

Північ

«Авангард» (Малин) – «Колос» (Радогоща)

«Колос» (Путиловичі) – «Граніт» (Черняхів)

«Вручий» (Овруч) – ФСК«Іршанськ»

«Ветеран» (Радомишль) пропускав тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – «Керамік» (Баранівка)

«Фанат» (Пулини) – «Ветеран» (Коростишів)

«Моноліт» (Козятин) – ФК «Попільня»

11 тур, 08.08

Північ

ФСК«Іршанськ» – «Колос» (Путиловичі)

«Граніт» (Черняхів) – «Авангард» (Малин)

«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Радомишль)

«Вручий» (Овруч) пропускає тур

Південь

«Моноліт» (Козятин) – «Полісся» (Житомир)

ФК «Попільня» – «Фанат» (Пулини)

«Ветеран» (Коростишів) – «Керамік» (Баранівка)

12 тур, 15.08

Північ

«Ветеран» (Радомишль) – «Граніт» (Черняхів)

«Авангард» (Малин) – ФСК«Іршанськ»

«Колос» (Путиловичі) – «Вручий» (Овруч)

«Колос» (Радогоща) пропускає тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – «Ветеран» (Коростишів)

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня»

«Фанат» (Пулини) – «Моноліт» (Козятин)

13 тур, 22.08

Північ

«Вручій» (Овруч) – «Авангард» (Малин)

ФСК«Іршанськ» – «Ветеран» (Радомишль)

«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Радогоща)

«Колос» (Путиловичі) пропускає тур

14 тур, 29.08

Північ

«Колос» (Радогоща) – ФСК«Іршанськ»

«Ветеран» (Радомишль) – «Вручий» (Овруч)

ФК «Малин» – «Колос» (Путиловичі)

«Граніт» (Черняхів) пропускає тур

1 тур, 23.05

Північ

ФК «Радомишль» – «Колос» (Путиловичі)

«Колос» (Радогоща) – «Вручий» (Овруч)

«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ»

«Авангард» (Малин) – пропускав тур

Південь

«Фанат» (Пулини) – «Полісся» (Житомир)

«Керамік» (Баранівка) – «Моноліт» (Козятин)

«Ветеран» (Коростишів) – ФК «Попільня»

2 тур, 30.05

Північ

«Вручий» (Овруч)   – «Граніт» (Черняхів)

«Колос» (Путиловичі) – «Колос» (Радогоща)

«Авангард» (Малин)– «Ветеран» (Радомишль)

ФСК«Іршанськ» пропускав тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня»

«Моноліт» (Козятин) – «Ветеран» (Коростишів)

«Фанат» (Пулини) – «Керамік» (Баранівка)

3 тур, 06.06

Північ

«Колос» (Радогоща) – «Авангард» (Малин)

«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Путиловичі)

ФСК«Іршанськ» – «Вручий» (Овруч)

«Ветеран» (Радомишль) пропускав тур

Південь

 

«Керамік» (Баранівка) – «Полісся» (Житомир)

«Ветеран» (Коростишів) – «Фанат» (Пулини)

ФК «Попільня» – «Моноліт» (Козятин)

4 тур, 13.06

Північ

«Колос» (Путиловичі) – ФСК«Іршанськ»

«Авангард» (Малин)– «Граніт» (Черняхів)

«Ветеран» (Радомишль) – «Колос» (Радогоща)

«Вручий» (Овруч) пропускає тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – «Моноліт» (Козятин)

«Фанат» (Пулини) – ФК «Попільня»

«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Коростишів)

5 тур, 20.06

Північ

«Граніт» (Черняхів) – «Ветеран» (Радомишль)

ФСК«Іршанськ» – «Авангард» (Малин)

«Вручий» (Овруч) – «Колос» (Путиловичі)

«Колос» (Радогоща) пропускає тур

Південь

«Ветеран» (Коростишів) – «Полісся» (Житомир)

ФК «Попільня» – «Керамік» (Баранівка)

«Моноліт» (Козятин) – «Фанат» (Пулини)

6 тур, 27.06

Північ

«Авангард» (Малин)– «Вручій» (Овруч)

«Ветеран» (Радомишль) – ФСК«Іршанськ»

«Колос» (Радогоща) – «Граніт» (Черняхів)

«Колос» (Путиловичі) пропускає тур

7 тур, 04.07

Північ

ФСК«Іршанськ» – «Колос» (Радогоща)

«Вручий» (Овруч) – «Ветеран» (Радомишль)

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Малин»

«Граніт» (Черняхів) пропускає тур

І етап. ІІ коло з 18.07 по 22.08/ 05.09;