Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів 40+. ІІ КОЛО
Група «Захід»
6 тур. 4 серпня
15:00 ФК «Миропіль» – «Тетерів» (Чуднів)
11:00 «Авангард» (Новоград-Волинський) – «Керамік» (Баранівка)
«Еней» (Романів) пропускає тур
7 тур. 11 серпня
15:00 «Керамік» (Баранівка) – ФК «Миропіль»
15:00 «Еней» (Романів) – «Авангард» (Новоград-Волинський) резервний день
«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур
8 тур. 18 серпня
11:00 «Авангард» (Новоград-Волинський) – «Тетерів» (Чуднів)
15:00 «Керамік» (Баранівка) – «Еней» (Романів)
ФК «Миропіль» пропускає тур
9 тур. 25 серпня
15:00 «Еней» (Романів) – ФК «Миропіль»
11:00 ФК «Тетерів» (Чуднів) – «Керамік» (Баранівка)
«Авангард» (Новоград-Волинський) пропускає тур
10 тур. 1 вересня
15:00 ФК «Миропіль» – «Авангард» (Новоград-Волинський)
15:00 «Еней» (Романів) – «Тетерів» (Чуднів)
«Керамік» (Баранівка) пропускає тур
Резервний день
08.09.2019 р.
Група «Центр»
6 тур. 4 серпня
11:00 ФК «Коростишів» – ФК «Махнівка»
13:00 «Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня»
11:00 ФК «Черняхів» – ФК «Пулини»
7 тур. 11 серпня
11:00 ФК «Пулини» – ФК «Коростишів»
11:00 ФК «Попільня» – ФК «Черняхів»
13:00 ФК «Махнівка» – ФК «Полісся» (Житомир)
8 тур. 18 серпня
11:00 ФК «Коростишів» – ФК «Полісся» (Житомир)
11:00 ФК «Черняхів» – ФК «Махнівка»
11:00 ФК «Пулини» – ФК «Попільня»
9 тур. 25 серпня
11:00 ФК «Попільня» – ФК «Коростишів»
11:00 ФК «Махнівка» – ФК «Пулини»
13:00 ФК «Полісся» (Житомир) – ФК «Черняхів»
10 тур. 1 вересня
11:00 ФК «Коростишів» – ФК «Черняхів»
11:00 ФК «Пулини» – «Полісся» (Житомир)
11:00 ФК «Попільня» – ФК «Махнівка»
Резервний день
08.09.2019 р.
Група «Північ»
6 тур. 4 серпня
11:00 ФК «Малин» – ФК «Радомишль»
11:00 «Мал» (Коростень) – «Ветеран» (Лугини)
«Вручий» (Овруч) пропускає тур
7 тур. 11 серпня
11:00 «Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»
11:00 «Мал» (Коростень) – «Вручий» (Овруч)
ФК «Радомишль» пропускає тур
8 тур. 18 серпня
11:00 «Мал» (Коростень) – ФК «Радомишль»
11:00 «Ветеран» (Лугини) – «Вручий» (Овруч)
ФК «Малин» пропускає тур
9 тур. 25 серпня
11:00 «Вручий» (Овруч) – ФК «Малин»
11:00 ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини)
«Мал» (Коростень) пропускає тур
10 тур. 1 вересня
11:00 «Мал» (Коростень) – ФК «Малин»
11:00 «Вручий» (Овруч) – ФК «Радомишль»
«Ветеран» (Лугини) пропускає тур
Резервний день
08.09.2019 р.
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд (40 років і старші). І КОЛО
Група «Захід»
1 тур. 26 травня
15:00 Новоград-Волинський – Миропіль
11:00 Любар – Баранівка
15:00 Чуднів – Романів
2 тур. 2 червня
15:00 Миропіль – Романів
11:00 Баранівка – Чуднів
11:00 Новоград-Волинський – Любар
3 тур. 9 червня
15:00 Любар – Миропіль
11:00 Чуднів – Новоград-Волинський
15:00 Романів – Баранівка
4 тур. 16 червня
15:00 Миропіль – Баранівка
15:00 Новоград-Волинський – Романів
11:00 Любар – Чуднів
5 тур. 23 червня
15:00 Чуднів – Миропіль
15:00 Романів – Любар
11:00 Баранівка – Новоград-Волинський
Група «Центр»
1 тур. 26 травня
11:00 Черняхів – Коростишів
13:00 Житомир – Пулини
11:00 Махнівка – Попільня
2 тур. 2 червня
11:00 Коростишів – Попільня
11:00 Пулини – Махнівка
11:00 Черняхів – Житомир
3 тур. 9 червня
13:00 Житомир – Коростишів
11:00 Махнівка – Черняхів
11:00 Попільня – Пулини
4 тур. 16 червня
11:00 Коростишів – Пулини
11:00 Черняхів – Попільня
13:00 Житомир – Махнівка
5 тур. 23 червня
11:00 Махнівка – Коростишів
11:00 Попільня – Житомир
11:00 Пулини – Черняхів
Група «Північ»
1 тур. 26 травня
11:00 Малин – Коростень
11:00 Іршанськ – Лугини
11:00 Радомишль – Овруч
2 тур. 2 червня
11:00 Малин – Овруч
11:00 Лугини – Радомишль
11:00 Коростень – Іршанськ
3 тур. 9 червня
11:00 Іршанськ – Малин
11:00 Радомишль – Коростень
11:00 Овруч – Лугини
4 тур. 16 червня
11:00 Малин – Лугини
11:00 Коростень – Овруч
11:00 Іршанськ – Радомишль
5 тур. 23 червня
11:00 Радомишль – Малин
11:00 Овруч – Іршанськ
11:00 Лугини – Коростень