ДЮФЛ Житомирщини з футболу. Вища Ліга. U-16 та U-14
1 тур
18.09.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський– 0:3
U-14 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський– 0:3
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)– 0:1
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)– 1:1
U-16 ДЮСШ Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)– 0:1
U-14 ДЮСШ Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:5
U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч– 3:2
U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 1:1
2 тур
26.09.2019
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка– 3:2
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 2:0
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:5
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:3
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 6:0
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 1:1
U-16 ДЮСШ Бердичів – «Мал» (Коростень)– 4:1
U-14 ДЮСШ Бердичів – «Мал» (Коростень) – 0:4
3 тур
02.10.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:5
U-14 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:2
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 5:2
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 2:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 4:6
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів – 4:0
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів – 3:0
4 тур
10.10.2019
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 4:0
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 2:0
U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 8:1
U-14 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 1:0
U-16 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 1:0
U-14 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 0:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 3:2
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:3
5 тур
16.10.2019
U-16 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:2
U-14 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 0:2
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Бердичів – 1:2
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Бердичів – 2:0
U-16 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 6:0
U-14 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 2:0
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – 4:0
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – 0:2
6 тур
30.10.2019
U-16 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 3:2
U-14 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 1:2
U-16 «Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – перенесено
U-14 «Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – перенесено
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський – 2:1
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський – 1:0
U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – перенесено
U-14 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – перенесено
7 тур
07.11.2019
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка – 7:0
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка – 8:2
U-16 ДЮСШ Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський – 0:0
U-14 ДЮСШ Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський – 0:5
U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 2:2
U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 5:1
U-16 ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – перенесено
U-14 ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – перенесено
ДЮФЛ Житомирщини з футболу. Перша ліга. U-16 та U-14
1 тур
25.09.2019
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль – 1:0
U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Радомишль – 3:0
U-16 ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина) – 1:3
U-14 ДЮСШ Хорошів – «Темп» (Селянщина) – 3:0
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Малин – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Ємільчине – ДЮСШ Коростень – 2:9
U-14 ДЮСШ Лугини – Городницька ЗОШ – 0:3
U-14 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-2 Бердичів – 3:0
U-16 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичівський р-н – 4:2
U-16 ДЮСШ Довбиш – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:2
U-16 ФШ Брусилів – ДЮСШ Попільня – 0:10
U-16 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Коростишів – 0:0
2 тур
01.10.2019
U-16 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Коростень – 1:5
U-14 Городницька ЗОШ – ДЮСШ Олевськ – 9:0
U-16 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Ємільчине – 9:0
U-16 «Темп» (Селянщина) – РДЮСШ Народичі – матч не відбувся
03.10.2019
U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів – 0:0
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Хорошів – 3:1
U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – Любар – 2:5
U-16 ДЮСШ Попільня – ФК «Миропіль» – 2:0
U-16 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ФШ Брусилів – 6:1
U-16 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Довбиш – 2:3
U-14 ДЮСШ Романів – ДЮСШ-АІК Чуднів – 2:3
3 тур, 08.10
U-16 ДЮСШ Довбиш – ДЮСШ Бердичівський р-н – 4:0
U-16 ФШ Брусилів – ДЮСШ Ружин – 3:5
U-16 ФК «Миропіль» – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:7
U-14 ДЮСШ Романів – ДЮСШ-2 Бердичів – 4:0
U-14 Любар – ДЮСШ-АІК Чуднів – 2:3
09.10
U-14 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 3:0
U-16 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль – 1:1
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Іршанськ – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Ємільчине – «Темп» (Селянщина) – 2:3
U-16 ДЮСШ Коростень – ДЮСШ Малин – 3:0
U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Олевськ – 1:3
4 тур, 15.10
U-14 ДЮСШ Радомишль – Городницька ЗОШ – 1:7
U-14 «Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Лугини – 2:4
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Ємільчине – 6:1
U-16 ДЮСШ Хорошів – РДЮСШ Народичі – матч не відбувся
17.10
U-14 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ-АІК Чуднів – 1:1
U-16 ДЮСШ Попільня – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 2:1
U-14 Любар – ДЮСШ Романів – 0:5
U-14 ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль» – 1:1
U-16 ДЮСШ Ружин – ФК «Миропіль» – 3:3
U-16 ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів – 4:1
5 тур, 22.10
U-16 ФШ Брусилів – ДЮСШ Бердичівський р-н – 1:10
U-16 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Довбиш – 2:2
U-14 ДЮСШ Романів – ДЮСШ Ружин – 2:0
U-16 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Коростишів – 2:1
23.10
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Радомишль – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Ємільчине – ДЮСШ Хорошів – 2:4
U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Іршанськ – 3:0
U-14 ДЮСШ Олевськ – «Темп» (Селянщина) – 6:3
6 тур, 29.10
U-14 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Радомишль – 1:1
U-14 Городницька ЗОШ – «Темп» (Селянщина) – 7:0
U-14 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Олевськ – 5:1
U-16 ДЮСШ Малин – ДЮСШ Хорошів – 4:1
U-16 РДЮСШ Народичі – ДЮСШ Ємільчине – матч не відбувся
U-16 ДЮСШ Бердичівський р-н – ДЮСШ Коростишів – 1:1
U-14 Любар – ДЮСШ Ружин – 1:1
U-16 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Довбиш – 1:3
U-16 ФШ Брусилів – ФК «Миропіль» – 2:6
7 тур, 01.11
U-16 ДЮСШ Ємільчине – ДЮСШ Радомишль – 4:1
U-16 ДЮСШ Коростень – РДЮСШ Народичі – матч не відбувся
U-14 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Хорошів – 1:2
U-16 «Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Іршанськ – 0:2
U-14 «Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Іршанськ – 0:1
U-14 ФК «Миропіль» – ДЮСШ-2 Бердичів – 3:0
U-16 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Бердичівський р-н – 4:2
U-16 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Ружин – 2:1
U-16 ДЮСШ Довбиш – ФШ Брусилів – 3:0
U-16 ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Попільня – 1:0
8 тур, 05.11
U-16 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Малин – 3:1
U-16 «Темп» (Селянщина) – ДЮСШ Коростень – 1:6
U-14 ДЮСШ Іршанськ – Городницька ЗОШ – 2:2
U-14 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Лугини – 1:1
U-16 ДЮСШ Бердичівський р-н – ДЮСШ Попільня – 1:1
U-16 ДЮСШ Довбиш – ДЮСШ Коростишів – 3:1
U-14 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ-АІК Чуднів – 0:7
U-14 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Романів – рішення КДК
9 тур, 08.11
U-14 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Радомишль – перенесено
U-14 Городницька ЗОШ – ДЮСШ Хорошів – 1:0
U-16 ДЮСШ Коростень – ДЮСШ Іршанськ – 2:0
U-16 ДЮСШ Малин – «Темп» (Селянщина) – 0:0
U-14 ДЮСШ-АІК Чуднів – ФК «Миропіль» – 1:0
U-16 ДЮСШ Бердичівський р-н – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 3:4
U-16 ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Ружин – 1:3
10 тур, 12.11
U-16 ДЮСШ Радомишль – «Темп» (Селянщина) – 5:1
U-14 ДЮСШ Радомишль – «Темп» (Селянщина) – 3:2
U-16 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин – 2:1
U-16 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Коростень – 1:3
U-16 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Попільня – 1:1
U-14 ФК «Миропіль» – Любар – 4:1