Чемпіонат Житомирщини з футболу. U-12 та U-10
1 тур
27.09.2019
U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 8:1
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – 5:2
U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:0
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Лугини – 0:1
Ю-12 ДЮСШ Хорошів– «Мал-2» (Коростень) – 1:3
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:2
U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Нова Борова – 0:4
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 8:1
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ-2 Бердичів – 6:0
U-12 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 2:0
U-10 ДЮСШ Баранівка – «Фортуна» (Андрушівка) – 0:4
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:4
U-12 ДЮСШ Радомишль – ФШ Брусилів – 5:1
U-12 ДЮСШ-АІК (Чуднів) – «Аслан» (Бердичів) – 3:1
2 тур
30.09.2019
U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 2:7
U-12 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Хорошів – 5:10
U-12 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 3:0
U-12 «Фортуна» (Андрушівка) – ФК «Миропіль» – 5:0
U-12 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 1:5
U-10 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 2:2
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 0:6
U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ Бердичів – 2:5
U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Коростишів – 8:3
U-12 ФШ Брусилів – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 2:11
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Радомишль – 1:0
3 тур, 07.10
U-10 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:3
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:9
ДЮСШ Хорошів Ю-12 – «Мал» (Коростень) – 1:11
ДЮСШ Іршанськ Ю-10 – ДЮСШ Лугини – 3:2
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 5:0
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Нова Борова – 6:1
U-10 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 1:4
U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 4:0
ФК «Миропіль» Ю-12 – ДЮСШ-2 Бердичів – 1:2
ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 1:3
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Попільня – 2:1
ДЮСШ Коростишів – ФШ Брусилів – 7:2
4 тур, 11.10
U-10 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 12:0
U-12 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 1:1
U-10 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 3:1
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Хорошів – 1:2
U-10 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 3:0
U-12 ДЮСШ Нова Борова – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:1
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК «Миропіль» – 1:0
U-10 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 11:0
U-12 ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 3:1
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – «Аслан» (Бердичів) – 9:0
ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Коростишів – 6:0
ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:6
5 тур, 18.10
U-12 ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Овруч – 0:3
U-10 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Олевськ – 3:0
U-12 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Лугини – 5:3
U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Лугини – 1:3
U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Нова Борова – 1:3
U-10 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Нова Борова – 3:5
U-12 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Бердичів – 0:8
U-12 «Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 Бердичів – 5:1
U-10 «Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 Бердичів – 7:0
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 0:2
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Радомишль – 1:3
«Аслан» (Бердичів) – ФШ Брусилів – 3:0
6 тур, 21.10
U-10 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Овруч – 2:2
U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ – 2:0
U-10 ДЮСШ Лугини – «Мал» (Коростень) – 1:3
U-12 ДЮСШ Лугини – «Мал» (Коростень) – 3:5
U-10 ДЮСШ Нова Борова – ДЮСШ-2 Бердичів – 11:0
U-12 ДЮСШ Нова Борова – ДЮСШ-2 Бердичів – 7:0
U-10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – «Фортуна» (Андрушівка) – 2:4
U-12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:3
U-12 ДЮСШ Баранівка – ФК «Миропіль» – 9:0
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – ФШ Брусилів – 3:0
ДЮСШ Попільня – «Аслан» (Бердичів) – 0:0
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Коростишів – 8:0
7 тур, 28.10
U-10 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Лугини – 3:0
U-12 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Лугини – 9:0
U-10 «Мал» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – 8:0
U-12 «Мал» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – перенесено на 05.11
U-12 ФК «Миропіль» – ДЮСШ Нова Борова – 3:6
U-10 «Фортуна «(Андрушівка) – ДЮСШ Бердичів – 0:3
U-12 «Фортуна «(Андрушівка) – ДЮСШ Бердичів – 0:1
U-10 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 0:0
U-12 ДЮСШ-2 Бердичів – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 0:7
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Житомирський р-н) – 0:3
«Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Радомишль – 1:2
ФШ Брусилів – ДЮСШ Попільня – 1:6