Матчі ІІ кола
Південь U-14
Незіграні матчі
Дата | Матч |
31.05.2021(понеділок) | ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 3:2 |
20.06.2021(неділя) | ФК Миропіль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 3:0 |
20.06.2021(неділя) | Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Любар) – 4:1 |
25.06.2021(п’ятниця) | ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин – 1:0 |
25.06.2021(п’ятниця) | ДЮСШ (Бердичів) – Фортуна (Андрушівка) – 2:0 |
29.06.2021(вівторок) | ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Полісся (м. Житомир) – 2:2 |
29.06.2021(вівторок) | Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Любар) – 3:0 |
05.06.2021(субота) | ФК Миропіль – ДЮСШ (Бердичів) – 3:5 |
Тур 8
13.05.2021 (четверг)
ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:1
ФК Миропіль– ДЮСШ (Любар) – 3:0
Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:4
ФК Брусилів – Полісся (м. Житомир) – 0:3
Тур 9
18.05.2021 (вівторок)
ФК Брусилів – ДЮСШ (Ружин) – 0:3
Полісся (м. Житомир) – Фортуна (Андрушівка) – 4:0
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Миропіль – 4:2
ДЮСШ (Любар) – ДЮСШ (Бердичів) – 2:3
Тур 10
25.05.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Любар) – 8:0
Фортуна (Андрушівка) – ФК Брусилів – 3:0
ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:1
ФК Миропіль – Полісся (м. Житомир) – 3:4
Тур 11
03.06.2021 (четвер)
Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Ружин) – 1:0
ФК Брусилів – ФК (Миропіль) – 0:3
Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Бердичів) – 1:0
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ (Любар) – 4:0
Тур 12
17.06.2021 (четвер)
ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 0:3
ДЮСШ (Любар) – Полісся (м. Житомир) – 1:5
ДЮСШ (Бердичів) – ФК Брусилів – 3:0
ФК Миропіль – Фортуна (Андрушівка) – 1:6
Тур 13
04.07.2021 (неділя)
ФК Миропіль – ДЮСШ (Ружин) – 0:3
Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Бердичів) – 4:1
ФК Брусилів – ДЮСШ (Любар) – 0:3
Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 3:1
Тур 14
08.07.2021 (четвер)
ДЮСШ (Ружин) – Полісся (м. Житомир) – 1:4
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Брусилів – 3:0
ДЮСШ (Любар) – Фортуна (Андрушівка) – 0:3
ДЮСШ (Бердичів) – ФК Миропіль – 3:0
Північ U-14
Незіграні матчі
Дата | Матч |
13.06.2021(неділя) | ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:1 |
17.06.2021(четвер) | ДЮСШ (Радомишль) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 4:2 |
20.06.2021(неділя) | Оріон (Нова-Борова) – ФК Мал (Коростень) – 0:3 |
Тур 8
13.05.2021 (четвер)
ДЮСШ (Довбиш) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:3
ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 3:0
ДЮСШ (Хорошів) – Оріон (Нова-Борова) – 3:1
Тур 9
20.05.2021 (четвер)
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Довбиш) – 3:0
ДЮСШ (Радомишль) – ФК Мал (Коростень) – 0:9
ДЮСШ (Лугини) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 4:0
Тур 10
25.05.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Довбиш) – Оріон (Нова-Борова) – 0:3
ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:7
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ФК Мал (Коростень) – 1:3
Тур 11
03.06.2021 (четвер)
ДЮСШ (Довбиш) – ДЮСШ (Радомишль) – 0:3
ДЮСШ (Лугини) – Оріон (Нова-Борова) –
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:3
Тур 12
09.06.2021 (середа)
ДЮСШ (Хорошів) –ФК Мал (Коростень) – 1:5
Оріон (Нова-Борова) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1
ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ (Лугини) – 3:1
Тур 13
24.06.2021 (четвер)
ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Довбиш) – 3:0
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Лугини) – 3:0
Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ (Радомишль) – 2:1
Тур 14
28.06.2021 (понеділок)
ДЮСШ (Довбиш) – ДЮСШ (Лугини) – 0:3
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Радомишль) – 3:0
ФК Мал (Коростень) – Оріон (Нова-Борова) – 4:1
Південь U-16
Незіграні матчі
Дата | Матч |
30.05.2021(неділя) | ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Романів) – 6:1 |
3.06.2021(четвер) | Темп (с. Селянщина) –ДЮСШ (Бердичів) – 0:3 |
6.06.2021(неділя) | «СДЮСШОР-Полісся» (м. Житомир) – ДЮСШ (Романів) – 3:0 |
Тур 6
13.05.2021 (четвер)
ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Бердичів) – 2:1
ДЮСШ (Коростишів) – Полісся (м. Житомир) – 0:3
Тур 7
20.05.2021 (четвер)
Темп (с. Селянщина) – Полісся (м. Житомир) – 0:3
ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ (Романів) – 0:3
Тур 8
26.05.2021 (середа)
ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Коростишів) – 3:0
ДЮСШ (Романів) – Темп (с. Селянщина) – 0:3
Тур 9
08.06.2021 (вівторок)
Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Бердичів) – 1:1
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ (Коростишів) – 3:0
Тур 10
15.06.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Бердичів) – Темп (с. Селянщина) – 2:2
ДЮСШ (Романів) – Полісся (м. Житомир) – 0:2
Північ U-16
Незіграні матчі
Дата | Матч |
30.05.2021(неділя) | Городницька ЗОШ (Городниця) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0 |
Тур 6
13.05.2021 (четвер)
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 0:3
ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Ємільчине) – 0:2
Тур 7
18.05.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Ємільчине) – 3:1
ДЮСШ (Хорошів) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 3:3
ДЮСШ (Малин) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0
Тур 8
26.05.2021 (середа)
ДЮКФП (Новоград-Волинський) –ДЮСШ (Іршанськ) – 0:3
Городницька ЗОШ (Городниця) –ДЮСШ (Малин) – 3:1
ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:5
Тур 9
01.06.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів) – 0:3
Городницька ЗОШ (Городниця) – ДЮСШ (Ємільчине) – 9:0
Тур 10
08.06.2021 (вівторок)
ДЮСШ (Іршанськ) – Городницька ЗОШ (Городниця) – 1:3
ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:0
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Малин) – 0:2
U-14
29.09.2020, 01.10.2020
Північ
U-14
ДЮСШ Довбиш – ДЮСШ Хорошів U14 – 1:2
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль – 8:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – ДЮСШ Лугини 01.10.2020 – 2:3
U-16
ДЮСШ Ємільчине – ДЮСШ Іршанськ| – 2:0
Городницька ЗОШ – ДЮСШ Хорошів U16 01.10.2020 – 2:2
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – ДЮСШ Малин 01.10.2020 – 3:0
Південь
U-14
ДЮСШ Ружин – ФК Брусилів – 2:1
Фортуна (Андрушівка) – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14 – 0:2
ФК Миропіль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – перенесено
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Любар – 6:0
U-16
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина) – 4:0
ДЮСШ Романів – ДЮСШ Коростишів – перенесено
3 тур
06.10.2010, 07.10.2020
Північ – 06.10
U-14
Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ Довбиш – 1:1
ДЮСШ Хорошів U14 – ДЮСШ Радомишль – 4:0
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – 5:1
U-16
ДЮСШ Іршанськ – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – 07.10 – 1:4
ДЮСШ Малин – Городницька ЗОШ – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16 – ДЮСШ Ємільчине – 2:2
Південь – 07.10
U-14
ДЮСШ Любар – ДЮСШ Ружин – 1:4
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів U14 – 5:6
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Миропіль – 6:3
ФК Брусилів – Фортуна (Андрушівка) – 1:3
U-16
ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів U16 – перенесено
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів – 7:2
4 тур
13.10.2020, 15.10.2020
Північ – 15.10
U-14
ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Довбиш – 13.10
Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ Лугини – 2:2
ДЮСШ Хорошів 14/16 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
U-16
ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Малин – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16/14 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14
ДЮСШ Ємільчине – Городницька ЗОШ – 3:2
Південь – 13.10
U-14
ДЮСШ Ружин – Фортуна (Андрушівка) – 0:0
ФК Миропіль – ФК Брусилів – 9:1
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Любар – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 0:8
U-16
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – 2:0
ДЮСШ Коростишів – Темп (с. Селянщина) – 1:5
5 тур
20.10.2020, 21.10.2020
Північ – 20.10
U-14
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16 – Оріон (Нова-Борова) – 2:0
ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Радомишль
U-16
Городницька ЗОШ – ДЮСШ Іршанськ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Ємільчине – 4:0
ДЮСШ Малин – ДЮСШ Хорошів 16/14 – 21.10
Південь – 21.10
U-14
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Любар
ФК Брусилів – ДЮСШ Бердичів 16/14 – 1:7
Фортуна (Андрушівка) – ФК Миропіль – 1:2
U-16
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Бердичів 16/14
—– – ДЮСШ Коростишів
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Романів