Календар матчів РОС-Чемпіонату Житомирської області
ІІ коло
10 тур. 25 серпня
ФК «Бердичів» – «Мал» (Коростень)
«Будівельник» (Гранітне) – «Звягель» (Новоград-Волинський)
«Полісся» (Ставки) – «Полісся» (Городниця)
«Фортуна» (Андрушівка) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)
«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур
11 тур. 1 вересня
«Фортуна» – «Будівельник»
СДЮСШОР «Полісся» – ФК «Бердичів»
«Полісся» (Г) – «Тетерів»
«Звягель» – «Мал»
«Полісся» (С) пропускає тур
12 тур. 8 вересня
«Мал» – «Полісся» (Г) – перенесено
«Тетерів» – СДЮСШОР «Полісся»
«Бердичів» – «Фортуна»
«Будівельник» – «Полісся» (С)
«Звягель» пропускає тур
13 тур. 15 вересня
«Звягель» – СДЮСШОР «Полісся»
«Мал» – «Фортуна»
«Тетерів» – «Полісся» (С)
ФК «Бердичів» – «Будівельник»
«Полісся» (Г) пропускає тур
14 тур. 22 вересня
«Полісся» (Г) – «Фортуна»
«Звягель» – «Полісся» (С)
«Мал» – «Будівельник»
«Тетерів» – ФК «Бердичів»
СДЮСШОР «Полісся» пропускає тур
15 тур. 29 вересня
СДЮСШОР «Полісся» – «Полісся» (С)
«Полісся» (Г) – «Будівельник»
«Звягель» – ФК «Бердичів»
«Мал» – «Тетерів»
«Фортуна» пропускає тур
16 тур. 6 жовтня
«Тетерів» – «Звягель»
ФК «Бердичів» – «Полісся» (Г)
«Будівельник» – СДЮСШОР «Полісся»
«Полісся» (С) – «Фортуна»
«Мал» пропускає тур
13 жовтня – резервний день
«Мал» – «Полісся» (Г)
17 тур. 20 жовтня
«Полісся» (С) – ФК «Бердичів»
«Фортуна» – «Тетерів»
СДЮСШОР «Полісся» – «Мал»
«Звягель» – «Полісся» (Г)
«Будівельник» пропускає тур
18 тур. 27 жовтня
«Будівельник» – «Тетерів»
«Полісся» (С) – «Мал»
«Звягель» – «Фортуна»
СДЮСШОР «Полісся» – «Полісся» (Г)
ФК «Бердичів» пропускає тур
Календар РОС-Чемпіонату Житомирської області
І коло
1-й тур. 5 травня
«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів» – резервний день
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)
«Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Ставки)
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Фортуна» (Андрушівка)
«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур
2-й тур. 12 травня
«Будівельник» – «Фортуна» – резервний день 7 липня
ФК «Бердичів» – СДЮСШОР «Полісся»
«Тетерів» – «Полісся» (Г) – резервний день 7 липня
«Мал» – «Звягель»
«Полісся» (С) пропускає тур
3-й тур. 19 травня
«Полісся» (Г) – «Мал» – резервний день
СДЮСШОР «Полісся» – «Тетерів»
«Фортуна» – «Бердичів» – резервний день
«Полісся» (С) – «Будівельник» – резервний день
«Звягель» пропускає тур
4-й тур. 26 травня
СДЮСШОР «Полісся» – «Звягель» – резервний день
«Фортуна» – «Мал» – резервний день
«Полісся» (С) – «Тетерів»
«Будівельник» – ФК «Бердичів» – резервний день
«Полісся» (Г) пропускає тур
5-й тур. 2 червня
«Фортуна» – «Полісся» (Г) – резервний день
«Полісся» (С) – «Звягель» – резервний день
«Будівельник» – «Мал» – резервний день
ФК «Бердичів» – «Тетерів»– резервний день
СДЮСШОР «Полісся» пропускає тур
6-й тур. 9 червня
«Полісся» (С) – СДЮСШОР «Полісся»
«Будівельник» – «Полісся» (Г)
ФК «Бердичів» – «Звягель» – резервний день
«Тетерів» – «Мал» – резервний день
«Фортуна» пропускає тур
7-й тур. 16 червня
«Звягель» – «Тетерів»
«Полісся» (Г) – ФК «Бердичів»
СДЮСШОР «Полісся» – «Будівельник»
«Фортуна» – «Полісся» (С)
«Мал» пропускає тур
8-й тур. 23 червня
ФК «Бердичів» – «Полісся» (С)
«Тетерів» – «Фортуна»
«Мал» – СДЮСШОР «Полісся»
«Полісся» (Г) – «Звягель»
«Будівельник» пропускає тур
9-й тур. 30 червня
«Тетерів» – «Будівельник»
«Мал» – «Полісся» (С) – резервний день 18 серпня
««Фортуна» – Звягель» – резервний день 14 липня
«Полісся» (Г) – СДЮСШОР «Полісся»
ФК «Бердичів» пропускає тур
Розклад перенесених матчів І кола РОС-Чемпіонату Житомирської області.
30 червня
«Фортуна» – ФК «Бердичів»
7 липня
«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»
«Будівельник» – «Фортуна»
СДЮСШОР «Полісся» – «Звягель»
11 липня
«Полісся» (С) – «Звягель»
14 липня
««Фортуна» – Звягель»
«Полісся» (Г) – «Мал»
ФК «Бердичів» – «Тетерів»
21 липня
«Будівельник» – ФК «Бердичів»
«Тетерів» – «Мал»
«Фортуна» – «Полісся» (Г)
28 липня
«Фортуна» – «Мал»
ФК «Бердичів» – «Звягель»
4 серпня
«Будівельник» – «Мал»
18 серпня
«Мал» – «Полісся» (С)
Перенесені матчі можуть проходити у будні дні за згодою двох команд.
ІІ коло розпочнеться 25 серпня.