Житомирський арбітр “Екстра-ліги” Микола Подраний прийняв участь у семінарі з футзалу
У п’ятницю, 20 січня, у Будинку футболу завершився триденний семінар для арбітрів «Екстра-ліги» з футзалу. Під час урочистої церемонії закриття семінару перший віце-президент
>>>
