Впродовж трьох днів, з 25 по 27 січня, найсильніші збірні команди військових частин українського десанту виборювали титул чемпіона.
Турнір відбувся у столиці Десантно-штурмових військ – місті Житомир на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК». Участь у чемпіонаті взяли дев’ять команд із підрозділів ДШВ, понад 150 учасників зі всієї України. Всі спортсмени є учасниками АТО/ООС.
За результатами чемпіонату перше місце та право називати себе «Чемпіонами Десантно-штурмових військ ЗС України з футзалу» здобула команда «Патріот» – 81 окрема аеромобільна бригада.
Друге місце у запеклих футбольних поєдинках виборола ФК «Штурм» – Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Почесне третє місце у команди «Купол» – 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.
До церемонії нагородження долучились голова обласної ради Володимир Федоренко, заступник командувача десантно-штурмових військ ЗСУ бригадний генерал Олексій Шандар, радник президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк, голова Асоціації футзалу Житомирської області, головний суддя змагань Віктор Таран і майстер спорту СРСР, легенда житомирського та українського футболу Томаш Сіцінський.
Від імені командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, заступник командувача – бригадний генерал Олексій Шандар висловив щирі вітання гравцям, побажавши подальших успіхів і лише перемог.
Окрім традиційного нагородження команд, організатори турніру вручили грамоти та цінні подарунки у наступних номінаціях:
«Малий кубок» чемпіонату ДШВ ЗС України з футзалу отримала команда 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв; кращий бомбардир – Едуард Стрельцов (ФК «Патріот»); кращий гравець – Володимир Федків (ФК «Штурм»); кращий голкіпер – Ігор Васильчук (ФК «199 НЦ»); кращий тренер – Сергій Данилевський (ФК «Купол»).
За матеріалами: Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Житомирська обласна рада


