Календар

Південь

І тур

14.06

«Технофон» (Любар) – —

«Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів»

«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Попільня»

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Керамік» (Баранівка)

ІІІ тур

28.06

«Полісся» (Житомир) – —

«Ветеран» (Махнівка) – «Технофон» (Любар)

ФК «Коростишів» – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня»

IV тур

05.07

—- – ФК «Попільня»

ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка)

«Технофон» (Любар) – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Полісся» (Житомир) – «Ветеран» (Махнівка)

V тур

12.07

—- – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Попільня»

«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Коростишів»

«Технофон» (Любар) – «Полісся» (Житомир)

VI тур

19.07

«Авангард» (Нов.-Волинський) – —-

«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Махнівка)

ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир)

ФК «Коростишів» – «Технофон» (Любар)

VIІ тур

26.07

«Ветеран» (Махнівка) – —

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Житомир)

«Керамік» (Баранівка) – «Технофон» (Любар)

ФК «Попільня» – ФК «Коростишів»

ІІ тур

02.08

—- – ФК «Коростишів)

ФК «Попільня» – «Технофон» (Любар)

«Полісся» (Житомир) – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Ветеран» (Махнівка)

09.08. резервний день

ІІ коло – 16 серпня

Північ

І тур

14.06

«Ветеран» (Лугини) – —-

«Граніт» (Черняхів) – ФК «Радомишль»

«Колос» (Радогоща) – ФК «Малин»

«Фанат» (Пулини) – ФСК «Іршанськ»

ІІІ тур

28.06

«Граніт» (Черняхів) – —-

«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Лугини)

«Фанат» (Пулини) – ФК «Радомишль»

ФСК «Іршанськ» – ФК «Малин»

IV тур

05.07

—- – ФК «Малин»

ФК «Радомишль» – ФСК «Іршанськ»

«Ветеран» (Лугини) – «Фанат» (Пулини)

«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Радогоща)

V тур

12.07

«Колос» (Радогоща) – —-

«Фанат» (Пулини) – «Граніт» (Черняхів)

ФСК «Іршанськ» – «Ветеран» (Лугини)

ФК «Малин» – ФК «Радомишль»

VI тур

19.07

—- – ФК «Радомишль»

«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»

«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ»

«Фанат» (Пулини) – «Колос» (Радогоща)

VIІ тур

26.07

«Фанат» (Пулини) – —-

«Колос» (Радогоща) – ФСК «Іршанськ»

ФК «Малин» – «Граніт» (Черняхів)

ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини)

ІІ тур

02.08

—- – ФСК «Іршанськ»

ФК «Малин» – «Фанат» (Пулини)

ФК «Радомишль» – «Колос» (Радогоща)

«Ветеран» (Лугини) – «Граніт» (Черняхів)

09.08. резервний день

ІІ коло – 16 серпня